Полтавська область, Кременчуцький район

Турнір на Кубок Глобинського міського голови із міні-футболу набирає обертів

Дата: 10.06.2020 13:44
Кількість переглядів: 997

У вівторок 9 червня відбулися чергові матчі Кубку міського голови. У першому матчі команда «Колос» (Пустовійтове) з рахунком 12:1 перемогла наймолодших учасників змагань ФК «Глобине-3», вихованців тренерів Валерія Чорноуса та Олександра Ричка.

У другому матчі туру зійшлися у двобої дебютанти міських змагань команди Погребів та Пирогів. В першому таймі перевага була на боці Погребівської команди (рахунок 3:1), але після перерви Пирогівські футболісти зуміли переломити хід зустрічі та були близькими до того, щоб зрівняти рахунок. У підсумку - 6:3 на користь ФК «Погреби». Команда Пирогів справила непогане враження і віриться, що перемоги у команди Володимира Пікуля ще попереду.

Нагадуємо, що наступний тур відбудеться у четвер 11 червня. Зустрінуться команди: