220 куб. м стихійних звалищ, розміщених на околицях міста, впорядкували глобинські комунальники

Дата: 23.06.2020 17:00

Реалізовано рішення комісії з питань поводження з безхазяйними відходами, яка проходила 20 травня 2020 р. під головуванням заступника міського голови Артюшенка Олександра. Зокрема було зобов’язано КП «Глобинське» ліквідувати 5 стихійних звалищ:

• вул. Гагаріна (глинище) – 60 куб. м;
  • вул. Грабарківська, с. Новодорожнє – 60 куб. м;
  • вул. Центральна (за будинком №368) – 70 куб. м;
  • вул. Козацька (за пожежною частиною) – 20 куб. м;
  • вул. Польова – 12 куб. м.

Роботи були виконані вчасно і у відведені терміни за рахунок коштів, передбачених на виконання робіт з благоустрою.

Комісія з питань поводження з безхазяйними відходами нагадує про необхідність участі громадян нашого міста в міських програмах організованого збору твердих побутових відходів (ТПВ). Надавачем комунальних послуг по збору і вивезенню ТПВ є КП «Глобинське». Послуги надаються за графіком на договірній основі.

Комісії з питань поводження з безхазяйними відходами нагадує – чисто не там де прибирають, а там де не смітять!