Дата: від до Скинути

Щодо проведення дослідження «Розвиток українського агробізнесу в контексті сучасних викликів»

Агенція регіонального розвитку Полтавської області „Офіс євроінтеграції” проводить аналітичне дослідження «Розвиток українського агробізнесу в контексті сучасних викликів» з метою визначення причин, що стримують розвиток українського агробізнесу в контексті сучасних викликів, а також покращення процесу переробки, виробництва та маркетингу сільськогосподарської продукції.

09:56 15.12.2022

14 грудня – День вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня – День вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, людей, які стали на захист людства від радіаційного забруднення. Минають роки, сини України знову захищають весь світ тепер уже від іншого лиха – російської навали. Та незмінним повинно залишитися одне – найглибша повага до людей, які, не шкодуючи свого життя та здоров′я, захищають свободу і незалежність України, ліквідовують наслідки аварій та катастроф. Ми не маємо права забути про самопожертву ліквідаторів аварії на ЧАЕС, їх подвиг важко переоцінити.

15:54 14.12.2022

«Довідник безбар'єрності» – «у воєнний час»

24 лютого, коли росія розпочала широкомасштабне вторгнення в Україну, звичне життя українців кардинально змінилося. З першого дня війни українці шукають відповіді на запитання, якими ніколи не задавалися раніше.

14:27 14.12.2022

Оголосили переможців Всеукраїнського проєкту «Мішечок». Пирятинський ліцей в п’ятірці лідерів

Всеукраїнський молодіжний рух Let`s do it Ukraine оголосив переможців проєкту «Мішечок», який передбачав пошиття школами та учнівською молоддю найбільшої кількості екомішечків.

14:20 14.12.2022

Міжрегіональні територіальні органи Держпраці розпочали роботу

Ще на початку січня 2022 року Уряд ухвалив рішення про реформу регіональної структури Держпраці шляхом ліквідації 22 обласних територіальних органів та утворення нових міжрегіональних територіальних органів, юрисдикція яких буде поширюватись на територію кількох областей (Постанова КМУ від 12.01.2022 № 14 «Деякі питання територіальних органів Державної служби з питань праці»).

13:42 14.12.2022

Про ускладнення погодних умов

За інформацією Полтавського обласного центру з гідрометеорології протягом доби 15 грудня по території Полтавської області та м. Полтава очікується на дорогах ожеледиця ( 1 рівень небезпечності - жовтий)

13:40 14.12.2022

Державні послуги для героїв ЧАЕС та постраждалих від катастрофи — на Гіді

Цього тижня Україна вшановує пам’ять учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Завдяки самовідданості та жертовності цих людей вдалось локалізувати руйнівний вплив «мирного атома», який вийшов з-під контролю у квітні 1986 року.

14:25 13.12.2022

Інформація   про прийняття рішення про приватизацію

Інформація  про прийняття рішення про приватизацію

Наказом Регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях від 12.12.2022 №561 прийнято рішення про приватизацію об’єкта державної власності малої приватизації - окремого майна – гараж літ. А, загальною площею 38,5 кв.м, за адресою: Полтавська обл., Кременчуцький р-н,  м. Глобине, вул. Виноградна, 13В, що перебуває на балансі Головного управління статистики у Полтавській області (код ЄДРПОУ 02361892), орган управління - Державна служба статистики України, шляхом продажу на аукціоні  без умов.

14:25 13.12.2022

Графік відключення електроенергії у зв'язку з проведенням ремонтних робіт 15-16 грудня 2022 року

У зв'язку із проведенням робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів. Дата, орієнтовний час початку та закінчення перерви вказані у таблиці

13:41 13.12.2022