Дата: від до Скинути

300-річний ювілей видатного уродженця Полтавщини Григорія Сковороди: в Інституті нацпам’яті створили просвітницькі банери

У грудні Україна відзначає 300-річний ювілей Григорія Сковороди – найвідомішого українського філософа. Мислитель і гуманіст жив три століття тому. Був освіченим і талановитим, проте не шукав слави, кар’єри чи багатства, не поступався цінностями заради вигоди. Вів аскетичний спосіб життя, міркував і писав про пізнання, життя в гармонії, суспільно корисну працю. Попри такий аскетизм і відреченість (а можливо, саме завдяки цьому), Сковороді вдалося сформулювати ідеї та створити тексти, що захоплюють серця й розуми людей, які живуть через століття після нього. Григорія Савича без перебільшення можна назвати національним філософом – для поколінь українців він залишається цікавим, актуальним і навіть близьким.

15:44 05.12.2022

Заборона  щодо використання піротехнічних засобів!

Відповідно до п.2 протоколу засідання Ради оборони Полтавської області  від 30 червня 2022 року №23,на період дії воєнного стану на території Полтавської області ЗАБОРОНЕНО!  продаж і використання салютів, феєрверків, петард та будь-яких інших піротехнічних засобів.

09:05 05.12.2022

Полтавщина: у складних умовах воєнного стану пріоритети залишаються незмінними

Одним з найважливіших завдань Міграційної служби Полтавщини є надання громадянам якісних адміністративних послуг, в тому числі забезпечення їх доступності особам, які прибули з територій, де йдуть бойові дії.

08:12 05.12.2022

Міграційна служба Полтавщини: в умовах війни докладаємо максимальних зусиль, аби надавати якісні послуги з оформлення необхідних документів

Міграційна служба Полтавщини наразі докладає максимальних зусиль, аби надати і надалі надавати якісні послуги з оформлення необхідних документів. На жаль, після повномасштабного вторгнення російської федерації на територію нашої країни, ми спостерігаємо значне збільшення обсягів оформлюваних документів (більш ніж на 50%). Очікування і отримання їх зараз потребує терплячості і приділення часу процедурі, за що щиро дякуємо громадянам! Наші спеціалісти щодня опрацьовують тисячі документів та сумлінно пильнують процес подальшого оформлення і персоналізації документів.

17:11 02.12.2022

Чергове засідання сесії міської ради

01 грудня відбулося пленарне засідання 35 сесії Глобинської міської ради, у ході якого розглянуто 78 питань. Основну частку порядку денного склали питання регулювання земельних відносин.

15:00 02.12.2022

Графік відключення електроенергії у зв'язку з проведенням ремонтних робіт 05-07.12.2022

У зв'язку із проведенням робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів. Дата, орієнтовний час початку та закінчення перерви вказані у таблиці

14:30 02.12.2022

До уваги багатодітних сімей, які проживають на території Глобинської громади.

05 грудня 2022 року з 09.00 до 15.00 години проводитиметься видача нового жіночого одягу: жіночі світшоти, жіночі костюми (штани + кофта) багатодітним сім’ям, які проживають на території Глобинської громади.

14:23 02.12.2022