Привітали військовослужбовців із професійним святом

З нагоди Дня Збройних сил України Глобинський міський голова Станіслав Джусь, заступник міського голови Олександр Кочерга завітали на святкове шикування до другого відділу Кременчуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

16:25 06.12.2022

6 грудня - День Збройних Сил України!

Дорогі військовослужбовці! Захисники та захисниці України!  Збройні Сили України – це армія незламних і нескорених бійців, які демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та непохитне бажання перемогти. У вас вірять українці, вами захоплюється світ. Цьогоріч День Збройних Сил України відзначаємо в умовах широкомасштабної агресії росії. Тисячі солдатів і офіцерів героїчно захищають Україну зі зброєю в руках.

13:47 06.12.2022

УВАГА, засідання постійної комісії міської ради

6 грудня 2022 об 11.00 в залі засідань Глобинської міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту.

16:48 05.12.2022

300-річний ювілей видатного уродженця Полтавщини Григорія Сковороди: в Інституті нацпам’яті створили просвітницькі банери

У грудні Україна відзначає 300-річний ювілей Григорія Сковороди – найвідомішого українського філософа. Мислитель і гуманіст жив три століття тому. Був освіченим і талановитим, проте не шукав слави, кар’єри чи багатства, не поступався цінностями заради вигоди. Вів аскетичний спосіб життя, міркував і писав про пізнання, життя в гармонії, суспільно корисну працю. Попри такий аскетизм і відреченість (а можливо, саме завдяки цьому), Сковороді вдалося сформулювати ідеї та створити тексти, що захоплюють серця й розуми людей, які живуть через століття після нього. Григорія Савича без перебільшення можна назвати національним філософом – для поколінь українців він залишається цікавим, актуальним і навіть близьким.

15:44 05.12.2022

Заборона  щодо використання піротехнічних засобів!

Відповідно до п.2 протоколу засідання Ради оборони Полтавської області  від 30 червня 2022 року №23,на період дії воєнного стану на території Полтавської області ЗАБОРОНЕНО!  продаж і використання салютів, феєрверків, петард та будь-яких інших піротехнічних засобів.

09:05 05.12.2022

Полтавщина: у складних умовах воєнного стану пріоритети залишаються незмінними

Одним з найважливіших завдань Міграційної служби Полтавщини є надання громадянам якісних адміністративних послуг, в тому числі забезпечення їх доступності особам, які прибули з територій, де йдуть бойові дії.

08:12 05.12.2022

Міграційна служба Полтавщини: в умовах війни докладаємо максимальних зусиль, аби надавати якісні послуги з оформлення необхідних документів

Міграційна служба Полтавщини наразі докладає максимальних зусиль, аби надати і надалі надавати якісні послуги з оформлення необхідних документів. На жаль, після повномасштабного вторгнення російської федерації на територію нашої країни, ми спостерігаємо значне збільшення обсягів оформлюваних документів (більш ніж на 50%). Очікування і отримання їх зараз потребує терплячості і приділення часу процедурі, за що щиро дякуємо громадянам! Наші спеціалісти щодня опрацьовують тисячі документів та сумлінно пильнують процес подальшого оформлення і персоналізації документів.

17:11 02.12.2022