Дата: від до Скинути

Інформація про розгляд електронної петиції «Відновлення руху громадського транспорту в Глобинській ТГ в повному обсязі»

На електронну петицію про відновлення руху громадського транспорту в Глобинській ТГ інформуємо, що дана петиція розглянута на засіданні комісії Глобинської міської ради з питань житлово-комунального господарства, управління комунальною власністю та будівництва 2 листопада 2022 року.

15:50 11.11.2022

Графік відключення електроенергії у зв'язку з проведенням ремонтних робіт 16.11.2022

У зв'язку із проведенням робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів. Дата, орієнтовний час початку та закінчення перерви вказані у таблиці

14:51 11.11.2022

Про ускладнення погодних умов

За інформацією Полтавського обласного центру з гідрометеорології в другій половині дня 11 листопада та вночі 12 листопада по місту Полтава та Полтавській області очікується туман, видимість 200-500м. (1 рівень небезпечності - жовтий).

14:50 11.11.2022

Отримуйте послуги з пенсійних питань і питань соціального страхування за допомогою онлайн-сервісів

Портал електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua) надає громадянам можливість зручно і оперативно взаємодіяти з Пенсійним фондом, дистанційно отримувати максимальний спектр послуг. Нині на вебпорталі доступно майже два десятки видів послуг. Незабаром на електронній платформі Пенсійного фонду з’являться кабінети надавачів та отримувачів субсидій.

08:52 11.11.2022

ОГОЛОШЕННЯ ЩОДО СПЛАТИ ПОДАТКОВОГО БОРГУ

Фінансовий відділ виконавчого комітету Глобинської міської ради повідомляє , що станом на 01.11.2022 року, за даними Головного управління ДПС у Полтавській області по платниках обліковується податковий борг на загальну суму 3 742 765,63 гривень.

15:52 10.11.2022

Графік відключення електроенергії у зв'язку з проведенням ремонтних робіт 15.11.2022

14:04 10.11.2022

Від початку повномасштабної війни в Україні запрацював державний портал розшуку дітей «Діти війни».

Заходи інформаційної кампанії проводяться з метою сприяння розшуку дітей, які зникли безвісти, були незаконно переміщені або депортовані до російської федерації чи інших країн.

11:46 10.11.2022

Триває інформаційна кампанія «Готуймося!». Що вам робити, якщо зникло опалення

Триває розпочата Міністерством розвитку громад та територій України інформаційна кампанія «Готуймося!», спрямована на максимальне інформування громадян про підготовку до опалювального сезону 2022/23 років.

10:28 10.11.2022