Знову з медалями!

23 жовтня 2022 року в м. Полтава відбувся чемпіонат Полтавської області з вільної боротьби серед кадетів та кадеток.

16:55 24.10.2022

Графік відключення електроенергії у зв'язку з проведенням ремонтних робіт 26-28.10.2022

У зв'язку із проведенням робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів. Дата, орієнтовний час початку та закінчення перерви вказані у таблиці

14:27 24.10.2022

Глобинське бюро правової допомоги інформує!

Реєстрація смерті особи, яка померла на тимчасово окупованій території або в районі бойових дій!     В першу чергу слід наголосити, що Державна реєстрація смерті проводиться органом державної реєстрації актів цивільного стану на підставі одного з документів: документа встановленої форми про смерть, виданого закладом охорони здоров'я або судово-медичною установою або рішення суду про встановлення факту смерті особи в певний час або про оголошення її померлою.

14:25 24.10.2022

Дмитро Лунін: На благодійному аукціоні в Полтаві зібрали для ЗСУ 2,8 млн грн.

2,8 млн грн зібрали для потреб ЗСУ на благодійному аукціоні «Перемога починається з тебе». Аукціон проводили в Полтаві, участь у ньому взяли близько 80 учасників – меценатів, представників великого бізнесу, депутатів Київської, Полтавської міських рад та Полтавської обласної ради. Долучилися зокрема й голова облради Олександр Біленький, а також депутати з обласної фракції «Слуги народу».

14:11 24.10.2022

Ідентифікація та реєстрація тварин – це необхідно!

Реєстрація тварин є частиною державної політики України, що приводить законодавство України у відповідність до законодавства Європейського Союзу та впроваджується на державному рівні в галузі тваринництва і є обов’язковою для господарств всіх форм власності.

16:02 21.10.2022