27 жовтня відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

З питань соціального захисту доповідала Людмила НОРЕНКО. Вона прозвітувала про організацію роботи з внутрішньо переміщеними особами, адже Глобинська громада з перших днів воєнного стану стала прихистком для близько 4 тисяч таких осіб, з  яких 1973 особи зареєстровані та мешкають у громаді дотепер.

16:00 27.10.2022

В усіх комунальних закладах охорони здоров’я Полтавщини працює шеринг документів через Дію. Про це повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін. Шеринг документів – це передача копій документів за допомогою мобільного застосунку Дія. І не потрібно робити ксерокопії.

14:25 27.10.2022

Графік відключення електроенергії у зв'язку з проведенням ремонтних робіт 01.11.2022

У зв'язку із проведенням робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів. Дата, орієнтовний час початку та закінчення перерви вказані у таблиці

13:27 27.10.2022

До уваги агровиробників, зареєстрованих в системі ДАР

Мінагрополітики затвердило перший перелік отримувачів в рамках Програми підтримки малих агровиробників на загальну суму понад 1,5 млрд грн – в рамках бюджетної підтримки Європейського Союзу. Незабаром виплати отримають 13 960 агровиробників.

11:46 27.10.2022

Графік відключення електроенергії у зв'язку з проведенням ремонтних робіт 31.10.2022

08:57 26.10.2022

Перевірили три магазини – порушення встановили на двох – результати рейдів на території Пирятинської ОТГ

Спеціалісти Лубенського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області під час перевірки порядку формування цін на соціально значущі продукти, яка відбулася нещодавно, побували у трьох магазинах, що розташовані на території Пирятинської ОТГ.

10:06 25.10.2022

Дмитро Лунін поставив завдання скоригувати вимкнення електроенергії

Начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін поставив завдання відповідним органам скоригувати в області відключення світла, щоб вони були рівномірними й не тривали довше ніж кілька годин.

16:57 24.10.2022