Дата: від до Скинути

Графік відключення електроенергії у зв'язку з проведенням ремонтних робіт з 04.08.2022 по 05.08.2022

У зв'язку із проведенням робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів. Дата, орієнтовний час початку та закінчення перерви вказані у таблиці

10:18 02.08.2022

Повитиці та Стриги – небезпечні  карантинні бур'яни!

Повитиці та Стриги – небезпечні карантинні бур'яни!

Шановні мешканці  населених пунктів у  складі громади останнім часом наша служба дуже багато розповідає про карантинні бур’яни та їх шкодочинність. Карантинні бур'яни - види бур'янів, які засмічують сільськогосподарські угіддя, луки, пасовища, узбіччя доріг, зростають на всіх типах ґрунтів і завдають значної шкоди сільському господарству та небезпечні для домашніх тварин і здоров'я людини. Особливої шкоди завдають Повитиці та Стриги,  що належать до роду Cuscuta та Striga.

10:12 02.08.2022

Вийшов липневий випуск юридично-просвітницької – газети «Правовий вісник»

16:36 01.08.2022

До уваги  власників житла, які безоплатно розміщують внутрішньо переміщених осіб!

До уваги власників житла, які безоплатно розміщують внутрішньо переміщених осіб!

Постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.2022 №333 затверджений Порядок, що визначає механізм надання компенсації витрат власників жилих приміщень приватного житлового фонду, що пов’язані з безоплатним тимчасовим розміщенням внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану.

16:25 01.08.2022

Графік відключення електроенергії у зв'язку з проведенням ремонтних робіт 02.08.2022 - 03.08.2022р.

17:02 29.07.2022

Залишатися на зв'язку: добірка актуальних держпослуг на Гіді

Від 24 лютого фраза «Як ти?» набула особливий сенс. Вона скрізь: у щоденних повідомленнях у месенджерах, у 5-хвилинних дзвінках, щоб почути рідний голос та заспокоїтися, у дописах усіх небайдужих... Прикладів наводити можна ще багато, однак вони будуть про одне: про те, як слова стали мовою любові для всіх українців.

09:03 29.07.2022

30 липня - Всесвітній день протидії торгівлі людьми

У 2013 році Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй проголосила 30 липня - Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми, зазначивши, що в цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привертати увагу до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочувати людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.

08:00 29.07.2022

ПРОФІЛАКТИКА ЛЕПТОСПІРОЗУ

Лептоспіроз - хвороба є одним з найпоширеніших зоонозів світу, спостерігають її на всіх континентах, окрім Антарктиди. Щорічна захворюваність коливається від 0,02 на 100 тисяч населення в країнах помірного клімату до 100 та більше у тропічному кліматі. Серйозні спалахи цієї хвороби відбуваються після повеней. Серед тяжких форм лептоспірозу летальність сягає 30-35 %.

16:34 28.07.2022

З нагоди Дня Української Державності у місті Глобине біля пам’ятника Т.Г.Шевченкові відбувся святковий мітинг «У сім’ї вольній, новій»

Участь у заході взяли керівництво громади, депутати, працівники виконавчого комітету та комунальних установ Глобинської міської ради, громадськість міста.

15:45 28.07.2022