«Достигаючі хліба» – 13 збірка тривіршів Юрія Рогового

В них немає повчань і прямих  оцінок  – так говорять літературознавці про тривірші-хоку (за визначенням Вікіпедії – це жанр  ліричної поезії з трирядкових 17 складових  неримованих віршів.)  Саме японці, які закликають:  «вдивляйтесь у звичайне — і побачите несподіване, вдивляйтесь у негарне — і побачите красиве, вдивляйтесь у просте — і побачите складне, вдивляйтесь у частини — і побачите ціле», є першотворцями мініатюрних  філософських віршів. Читаєш хоку і не полишає зачудування летом  думок, уяви, мистецтвом авторів не просто створити пейзажну замальовку, а «втиснути» в маленькі три рядочки розмисли, розмірковування, гармонію і барви світу, переживання та «найтонші порухи душі».

09:19 27.07.2022

Медична допомога для вимушених переселенців: що потрібно знати

Повномасштабна війна змусила покинути свої домівки понад 8 млн українців. Кожен із них має гарантоване право отримати належну медичну допомогу. Як це зробити в нових реаліях? Розповідають партнери комунікаційної кампанії «Гарантовано!».

09:18 26.07.2022

У Глобинській громаді поштові відділення починають роботу у форматі «пересувних відділень»

У Глобинській громаді почався процес впровадження пересувних поштових відділень. Цьому питанню була присвячена нарада керівництва і старост громади з представниками Укрпошти.

15:31 25.07.2022

Графік відключення електроенергії у зв'язку з проведенням ремонтних робіт 27.07.2022 - 29.07.2022р.

У зв'язку із проведенням робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів. Дата, орієнтовний час початку та закінчення перерви вказані у таблиці

09:42 25.07.2022

ЯК НЕ СТАТИ ЖЕРТВОЮ ШАХРАЇВ В ІНТЕРНЕТІ ТА ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ВИ ПОТРАПИЛИ У ПАСТКУ

Важко уявити сучасний світ без інтернету. Всесвітня павутина заполонила мало не всі сфери життя. А у 2020 році у зв’язку із поширенням коронавірусу сфери торгівлі та послуг поступово перекочували в систему online. Сьогодні в інтернеті можна реалізувати базові потреби: придбати усе необхідне: продукти харчування, ліки, одяг, побутові товари, оплатити комунальні платежі, замовити їжу з закладів громадського харчування, знайти та орендувати приміщення тощо. Водночас, така online-активність призвела до зростання шахрайства в інтернеті. Як не стати жертвою шахраїв в інтернеті та що робити, якщо ви потратили у пастку, розповідає фахівець Ірпінського бюро правової допомоги Вишневського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Віталій Бахур.

14:00 22.07.2022

Графік відключення електроенергії у зв'язку з проведенням ремонтних робіт 26.07.2022 р.

09:13 22.07.2022

Графік відключення електроенергії у зв'язку з проведенням ремонтних робіт 25.07.2022р.

08:15 22.07.2022

Як не отруїтися: правила безпечного харчування

Учора ми розповідали про ботулізм та як його уникнути, а сьогодні хочемо нагадати основні правила профілактики харчових отруєнь, адже неналежна якість їжі та води може стати причиною серйозних захворювань.

10:18 20.07.2022