Як захистити інтелектуальну власність? Необхідні держпослуги на Гіді

Готові зараз написати книгу, створити відеогру, комп'ютерну програму або отримати патент на винахід? Пропонуємо добірку необхідних держпослуг на Гіді, які знадобляться кожному творцю та креаторці захистити інтелектуальний витвір.

09:29 20.07.2022

Як вберегтися від гепатиту B та ботулізму – дайджест доказової інформації про здоров’я від платформи “Бережи себе”

Деякі продукти здатні позитивно впливати на нашу нервову систему і допомагати боротися зі стресом! Серед таких, наприклад, — петрушка, часник та ягоди чорниці тощо. Якщо ви теж хочете дізнатися, що слід додати до свого раціону, читайте допис за лінком: https://t.me/berezhy_sebe/48

16:16 19.07.2022

Графік відключення електроенергії у зв'язку з проведенням ремонтних робіт 21.07.2022 - 22.07.2022р.

У зв'язку із проведенням робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів. Дата, орієнтовний час початку та закінчення перерви вказані у таблиці

16:10 19.07.2022

Ще раз про причини гострих кишкових інфекцій

Тепла пора року є найпоширенішою для захворювання на гострі кишкові інфекції. Гострі кишкові інфекції (ГКІ) – це група гострих інфекційних захворювань, що викликаються різними мікроорганізмами, які локалізуються переважно в кишечнику людини і характеризуються розвитком діареї. Найбільшу небезпеку становлять для дітей і осіб похилого віку внаслідок швидкого зневоднення організму.

15:26 19.07.2022

Як запобігти рабству

Серед найстрашніших порушень прав людини в сучасному світі є злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми».

15:19 19.07.2022

Нафтогаз забезпечує газом більшість українців: що потрібно знати

З 1 травня 2022 року до реєстру Газопостачальної компанії «Нафтогаз України» підключені 8,8 млн українських домогосподарств, які отримували газ від постачальника «останньої надії» (ПОН), відповідно до річного тарифного плану «Фіксований» з однією з найвигідніших цін на ринку — 7,96 грн/куб. м (з ПДВ, без вартості транспортування). Укладати додаткові договори не потрібно, адже перехід відбувся автоматично. Відповідаємо на найбільш поширені питання.

14:59 19.07.2022

Страховий стаж під час війни

Згідно з чинним законодавством до страхового стажу зараховуються тільки ті періоди роботи, за які повністю сплачені страхові внески. У випадках несплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі-ЄВ) під час воєнного стану страховий стаж не зараховуватиметься.

14:51 19.07.2022

Новий антитютюновий закон захищає ваше право на бездимне середовище

У грудні 2012 року набули чинності зміни до Закону №2899–IV щодо розширення переліку місць, де заборонено вживати тютюнові вироби. Зміни до законодавства призвели до значного скорочення вживання тютюну в наступні роки, а також зменшення кількості випадків, коли люди піддаються впливу вторинного тютюнового диму.

11:43 19.07.2022