Дата: від до Скинути

Графік відключення електроенергії у зв'язку з проведенням ремонтних робіт 18.05.2022

У зв'язку із проведенням робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів. Дата, орієнтовний час початку та закінчення перерви вказані у таблиці

10:18 13.05.2022

Важливо запобігти можливому схилянню дитини до вживання чи розповсюдження наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів

Саме діти, як відомо, — наше щастя. Але саме діти, на жаль, є найуразливішим і тому найпривабливішим об’єктом для збувачів наркотичних засобів та психотропних речовин, аби примусити підлітка розпочати їх вживання та розповсюдження.

08:10 13.05.2022

Допомога внутрішньо переміщеним особам

26 квітня 2022 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 487 «Про реалізацію спільного з Місією Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні та Товариством Червоного Хреста України проекту щодо додаткових заходів із соціальної підтримки окремих категорій населення».

08:45 12.05.2022

Шановні абітурієнти та випускники 11-х класів

6 державний пожежно-рятувальний пост (м. Глобине) 2 державний пожежно-рятувальний загін (м. Кременчук) ГУ ДСНС України у Полтавській області проводить набір на навчання до вищих навчальних закладів Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

15:28 11.05.2022

Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

10 травня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Глобинської міської ради, на порядок денний якого було внесено шість питань. Додатково, за пропозицією начальника відділу по управлінню природними ресурсами та регулюванню земельних відносин, порядок денний доповнено питанням про надання дозволу на видалення дерев.

14:11 11.05.2022

Графік відключення електроенергії у зв'язку з проведенням ремонтних робіт 16.05.2022

09:07 11.05.2022

ДО УВАГИ БДЖОЛЯРІВ!

Повідомляємо, що підприємством ПАФ «Урожай» буде застосовано пестициди або агрохімікати в полях №1 та №6, які межують з півдня з містом Глобине.

17:08 10.05.2022

Нагадуємо про правила застосування пестицидів на посівах медоносних культур

Наcтав період цвітіння озимого ріпаку, під час якого масового відбувається медозбір.  Тому з метою запобіганню та недопущенню загибелі бджіл та отруєння людей нагадуємо керівникам сільськогосподарських та фермерських підприємств, що всі обробки пестицидами на посівах медоносних культур необхідно здійснювати в рамках чинного законодавства України.

14:56 10.05.2022

УВАГА! ПЛАНУЄТЬСЯ ЗАСТОСУВАННЯ ПЕСТИЦИДІВ ТА АГРОХІМІКАТІВ

Повідомляємо, що фермерським господарством «Агросвіт-СВ» буде застосовано пестициди на посівах озимого ріпаку на полі № 6, яке межує з населеним пунктом село Семимогили та на полі № 1.1, яке знаходиться на виїзді з міста Глобине в напрямку села Пустовійтове.

13:39 10.05.2022

Графік відключення електроенергії у зв'язку з проведенням ремонтних робіт 12.05.2022

11:02 09.05.2022