Про продовження виплати державних соціальних допомог

7 березня 2022 року постановою Кабінету Міністрів України №214 «Деякі питання надання державної соціальної допомоги на період введення воєнного стану» ухвалено механізм продовження виплати державних соціальних допомог на період введення воєнного стану та одного місяця після його припинення чи скасування.

13:03 13.03.2022

«Третю ніч прокидаюсь у паніці, з задухою. Поки що вдається блокувати такі атаки, але боюсь що потім буде гірше, що робити?»

Зараз ми всі знаходимося в стані сильної тривоги, яка викликана ситуацією невизначеності і загрози для життя. Це відповідає найвищому рівню стресу. Почувати себе комфортно, як за мирного життя не може зараз жодна адекватна людина. Коли ви погано спите, відчуваєте моменти паніки, задухи, маєте тривожні думки – це та реальність, яку треба прийняти.

14:43 11.03.2022

ІНФОРМАЦІЯ про тарифи та їх складові для всіх категорій споживачів станом на 01.03.2022 року

Відповідно до рішення Виконкому Глобинської міської ради № 26 від 17 лютого 2022 року «Про встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання, централізованого водовідведення та послуги з поводження з побутовими відходами для всіх категорій споживачів, що надаються КП «Глобинське» з 01 березня 2022 року встановлені нові розміри тарифів по КП «Глобинське»  на комунальні послуги:

10:30 11.03.2022

ЯК ПОЯСНИТИ ДИТИНІ ЩО ТАКЕ ВІЙНА?

Ми можемо пояснити, що війна — це агресивні дії однієї країни щодо іншої. Війна вже триває 8 років, просто вона була для нас непомітна. Зараз це змінилося. Якщо дитина знає, що таке цінності, можна пояснити, що цінності людей і країн можуть не збігатися.

16:42 10.03.2022