Щодо документування воєнних злочинів

На виконання листа першого заступника секретаря Ради Національної Безпеки та Оборони України від 11.03.2022 № 02-8/22 та листа Офісу Генерального прокурора Прокуратури України від 12.03.2022 № 06-18ВИХ-22 щодо здійснення заходів для узагальнення інформації (фото, аудіо, відеоматеріалів, будь-яких відомостей) щодо військової агресії проти України з 24 лютого 2022 року та, зокрема, відносно цивільного населення, для подальшого використання її Офісом Генерального прокурора в Міжнародному кримінальному суді в Гаазі та українських судах, а також під час потенційних спеціальних міжнародних трибуналів, доводимо до вашого відома порядок збору та збереження згаданої інформації на єдиному ресурсі Офісу Генерального прокурора (https://warcrimes.gov.ua/).

10:00 21.03.2022

На підприємстві 24.02.2022 мобілізували працівника. Які дії кадровика? Чи робиться запис до трудової книжки?

За працівниками, призваними на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період або прийнятими на військову службу за контрактом, у тому числі шляхом укладення нового контракту на проходження військової служби, під час дії особливого періоду на строк до його закінчення або до дня фактичного звільнення зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, фермерському господарстві, сільськогосподарському виробничому кооперативі незалежно від підпорядкування та форми власності і у фізичних осіб - підприємців, у яких вони працювали на час призову.

11:50 17.03.2022