ОГОЛОШЕННЯ!

Відповідно до пункту 8 частини четвертої статті 42, частини четвертої статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 2.4.3 Регламенту Глобинської міської ради міським головою скликається сорок п’ята позачергова сесія Глобинської міської ради.

14:05 14.06.2023

Повідомлення про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНЧЕР» (ТОВ «ІНЧЕР») має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин у атмосферне повітря стаціонарними джерелами для автозаправної станції (далі - АЗС) № 17.

10:16 14.06.2023

Стартував пілотний проєкт сервісних центрів МВС із забезпечення прозорих іспитів

Одним з основних напрямків розвитку діяльності сервісних центрів МВС на цей рік визначили посилення безпеки дорожнього руху, завдяки забезпеченню максимально прозорих умов складання іспитів. Відповідний пілотний проєкт стартував у чотирьох областях: Львівській, Одеській, Київській та Вінницькій, розповів начальник сервісного центру МВС у Семенівці Анатолій Черевко.

10:56 13.06.2023

Глобинщина вшанувала пам’ять заслуженого артиста України Миколи Михайловича Кириченка -  чоловіка, друга, соратника нашої славної краянки, Берегині української пісні Раїси Панасівни Кириченко. Десять літ тому, 07 червня 2013 року Микола Михайлович завершив земний шлях. Згідно заповіту похований біля своєї дружини на кладовищі с. Корещина.

22:22 10.06.2023

Надання якісних та своєчасних адміністративних послуг для платників податків – основний напрямок діяльності  Глобинської ДПІ

Надання якісних та своєчасних адміністративних послуг для платників податків – основний напрямок діяльності Глобинської ДПІ

Однією із основних функцій податкової служби є сервісне обслуговування платників податків та надання адміністративних послуг. За січень - травень 2023 року Центром обслуговування платників Глобинської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Полтавській області надано 1520 адміністративних послуг.

14:37 09.06.2023

Українські посвідчення водія можна буде обмінювати на литовські без іспитів

Між Україною та Литвою укладено Угоду про взаємне визнання та обмін національнихпосвідчень водія. Згідно з нею, вже в серпні українці, які захочуть в Литві обміняти українське посвідчення водія на литовське, зможуть це зробити без складання іспитів, пояснив начальник семенівського сервісного центру МВС Анатолій Черевко.

08:40 09.06.2023