На Полтавщині стартував проєкт «Зупинка.Я»

Наприкінці травня за участі громадської організації «Центр психологічної допомоги «Конфіденс» стартував новий масштабний багатофункціональний проєкт «Зупинка: Я» – спільна ініціатива програми Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), держави і громадських організацій для надання комплексної психологічної допомоги та психоедукації для зміцнення психічного здоров’я, попередження виснаження та відновлення ресурсу українців.

13:08 22.06.2023

Планована діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля.

У рамках реалізації проекту: «Нове будівництво заводу з переробки соєвого шроту продуктивністю 500 т/добу за адресою: вул. Володимирівська, 65-Д, м. Глобине, Кременчуцький район, Полтавська область» відповідно до: Відповідно до ч. 3 ст. 4 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» Повідомляємо про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля.

11:04 21.06.2023

ОГОЛОШЕННЯ

27 червня 2023 року о 10 годині в залі засідань міської ради за адресою м. Глобине вул. Центральна, 285 відбудеться засідання депутатської комісії міської ради з питань житлово- комунального господарства, управління комунальною власністю та будівництва.

13:38 20.06.2023

Відтепер перереєструвати автомобіль можна без експертного дослідження

Для реєстрації/перереєстрації транспортних засобів більше не потрібно проходити експертне дослідження. 15 червня набула чинності постанова Кабінету міністрів України № 599, що передбачає відповідні зміни.

09:11 20.06.2023

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до пункту 8 частини четвертої статті 42, частини четвертої статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 2.4.2 Регламенту Глобинської міської ради міський голова скликає сорок шосту сесію Глобинської міської ради.

16:53 19.06.2023

Запрошуємо до навчання в Національній академії статистики, обліку та аудиту

Повідомляємо про оголошення вступної кампанії 2023 року до Національної академії статистики, обліку та аудиту (НАСОА), що належить до сфери управління Державної служби статистики України.

14:10 19.06.2023

Повідомлення про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами

Товариство з обмеженою відповідальністю «ІНЧЕР» (ТОВ «ІНЧЕР») має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин у атмосферне повітря стаціонарними джерелами для автозаправної станції №31.

13:18 19.06.2023

Департамент агропромислового розвитку Полтавської ОВА проводить виїзні наради

15 червня у Глобиному відбулась виїзна нарада за ініціативи Департаменту агропромислового розвитку облвійськадміністрації з головами та спеціалістами з земельних питань територіальних громад Кременчуцького району та представниками сільськогосподарських підприємств.

14:06 15.06.2023