Дата: від до Скинути

Відтепер послуги в сервісних центрах МВС можна отримати із закордонним паспортом

З 11 травня для отримання послуг сервісних центрів МВС можна надавати паспорт громадянина України для виїзду за кордон або ж його електронний варіант в застосунку Дія, як документ, що посвідчує особу. Це передбачено Постановою Кабінету міністрів України від 2 травня 2023 року № 454. Раніше, для ідентифікації особи, обов’язково потрібно було надати внутрішній паспорт, пояснила заступник начальника регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області Ірина Пархоменко.

09:23 12.05.2023

Графік відключень електроенергії у зв"язку з проведенням ремонтних робіт на 17.05.2023 року

У зв'язку із проведенням робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів. Дата, орієнтовний час початку та закінчення перерви вказані у таблиці

09:23 12.05.2023

Графік відключень електроенергії у зв"язку з проведенням ремонтних робіт на 16.05.2023 року

08:24 12.05.2023

ПРО РЕЄСТР НАДАВАЧІВ ТА ОТРИМУВАЧІВ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Згідно частини 11 статті 15 Закону України « Про соціальні послуги» та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.01.2021 р. №99 «Про Реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг» Мінсоцполітики було розроблено підсистему Єдиної інформаційної системи соціальної сфери «Реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг» (далі – Реєстр). Надавачами соціальних послуг є юридичні та фізичні особи, фізичні особи-підприємці, які відповідають критеріям, визначеним Кабінетом Міністрів України, та включені до Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг. Надавачами соціальних послуг можуть бути не тільки державні чи комунальні установи і заклади, а й недержавні – наприклад, громадські чи благодійні організації. У Глобинській міській територіальній громаді суб’єктом реєстрації надавачів соціальних послуг є виконавчий комітет Глобинської міської ради. Внесення відомостей до Реєстру, прийняття рішення про включення документів/відомостей до Реєстру забезпечує відділ соціального захисту та охорони здоров’я виконавчого комітету Глобинської міської ради. Перелік документів, які необхідно обов’язково подати до реєстратора надавачу соціальних послуг згідно пункту 25 Постанови Кабінету Міністрів України від 27.01.2021 р. №99 «Про Реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг» :  копії паспорта/ID картки, РНОКПП заявника;  заяву надавача соціальних послуг;  копії установчих та інших документів, якими визначено перелік соціальних послуг та категорії осіб, яким надаються такі послуги;  перелік соціальних послуг, які має право надавати надавач соціальних послуг, їх зміст та обсяг, умови і порядок отримання;  копії документів про освіту, свідоцтва про підвищення кваліфікації, атестацію, неформальне професійне навчання, фаховий рівень працівників;  відомості про дату та результати здійсненого уповноваженими органами контролю за дотриманням надавачем соціальних послуг вимог, установлених законодавством про соціальні послуги (за наявності). Прийом документів здійснюється у відділі соціального захисту та охорони здоров’я виконавчого комітету Глобинської міської ради за адресою: м. Глобине, вул. Центральна, 281, кабінет №1.

16:42 10.05.2023

Відбулося засідання робочої групи із внесення змін до Стратегії розвитку Глобинської міської об’єднаної територіальної громади

9 травня 2023 року відбулось засідання робочої групи із внесення змін до Стратегії розвитку Глобинської міської об’єднаної територіальної громади на 2017-2025 роки.

13:47 10.05.2023

ДО УВАГИ БДЖОЛЯРІВ!

Повідомляємо, що підприємством ПАФ  «Урожай» буде застосовано пестициди або агрохімікати в полі № 7,12,15, яке межує з м. Глобине та с. Шепелівка

13:37 10.05.2023