Дата: від до Скинути

Розпочато прийом пропозицій до проєкту Програми комплексного відновлення Полтавщини

Розпорядженням начальника обласної військової адміністрації від 12.04.2023 № 206 затверджено рішення „Про розроблення Програми комплексного відновлення територій Полтавської областіˮ, яким затверджено склад робочої групи, а також розпочато прийом пропозицій громадськості до проєкту Програми.

09:59 18.04.2023

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до пункту 8 частини четвертої статті 42, частини четвертої статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 2.4.2 Регламенту Глобинської міської ради міським головою скликається сорок друга сесія Глобинської міської ради. Пленарне засідання сорок другої сесії Глобинської міської ради відбудеться 27 квітня 2023 року о 10 годині в залі засідань міської ради за адресою: м. Глобине вул. Центральна, 285.

15:45 17.04.2023

Оголошення

Відповідно до пункту 8 частини четвертої статті 42, частини четвертої статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 2.4.3 Регламенту Глобинської міської ради скликється сорок перша позачергова сесія Глобинської міської ради.

14:41 17.04.2023

Графік відключень електроенергії у зв"язку з проведенням ремонтних робіт на 19.04.2023 року

У зв'язку із проведенням робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів. Дата, орієнтовний час початку та закінчення перерви вказані у таблиці

08:40 14.04.2023

Бригада «Гвардії наступу»

Полтавщина – у п’ятірці областей, жителі яких найбільше долучилися до штурмових бригад «Гвардії наступу» Основний штат підрозділів уже укомплектований. Формується резерв. Подати анкету добровольці, як і раніше, можуть двома способами: на офіційному сайті рекрутингової кампанії (https://storm.mvs.gov.ua/) або у центрах надання адмінпослуг. Міць України – у її людях. Мотивованих та відважних. Саме вони – основа нових підрозділів. Час повертати своє! Слава Україні!

10:07 13.04.2023