Дата: від до Скинути

Графік відключень електроенергії у зв"язку з проведенням ремонтних робіт на 18.04.2023 року

У зв'язку із проведенням робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів. Дата, орієнтовний час початку та закінчення перерви вказані у таблиці

08:34 13.04.2023

Відновлювана енергетика — це енергетика майбутнього.Зустріч з представниками компанії ТОВ "ДТЕК ВДЕ"

11 квітня відбулась робоча зустріч та брифінг представників компанії ТОВ "ДТЕК ВДЕ" з керівництвом Кременчуцького району, Глобинської громади та представниками медіа груп. Компанія анонсувала  проект у секторі відновлюваної енергетики України та можливості будівництва в районі першого вітропарку. Відновлювана енергетика — це енергетика майбутнього: чиста, екологічна і безпечна.

11:36 12.04.2023

Конкурс грантів для інклюзивних ініціатив громадянського суспільства, пов'язаних із соціальною згуртованістю

Міжнародна організація з міграції (МОМ), Представництво в Україні, за фінансової підтримки Уряду та народу Японії, оголошує конкурс грантів для ініціативних груп у Київській, Чернігівській та Полтавській областях.

10:16 12.04.2023

До уваги внутрішньо переміщених осіб та інших незахищених верств населення Глобинської громади!

Інформуємо, що за сприяння Державної служби зайнятості внутрішньо переміщені особи та інші незахищені верстви населення Глобинської громади мають можливість одноразово отримати ваучер для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці шляхом підвищення кваліфікації або навчання за спеціальністю для здобуття ступеня магістра.

14:58 10.04.2023