Дата: від до Скинути

Підприємство ТОВ ІПК "Полтавазернопродукт" проводить фунгіцидну  обробку посівів соняшнику на полях

У зв'язку з проведенням комплксу польових робіт, підприємство ТОВ ІПК "Полтавазернопродукт" буде проводити фунгіцидну  обробку посівів соняшнику на полях , які межують з населеними пунктами : Степове, Пустовійтове, Троїцьке Кременчуцького району з 17 липня 2023 року по21 липня 2023року.

15:39 17.07.2023

КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області

Завдання і функції уповноважених органів з питань  пробації визначені Законом України «Про пробацію», Кримінальним, Кримінальним процесуальним, Кримінально-виконавчим кодексами України та іншими законами України.

13:33 17.07.2023

Повідомлення про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНЧЕР» (ТОВ «ІНЧЕР») має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин у атмосферне повітря стаціонарними джерелами для автозаправної станції (далі – АЗС) №34.

13:26 17.07.2023

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНЧЕР» (ТОВ «ІНЧЕР») має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин у атмосферне повітря стаціонарними джерелами для автозаправної станції (далі – АЗС) №29.

13:18 17.07.2023

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНЧЕР» (ТОВ «ІНЧЕР») має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин у атмосферне повітря стаціонарними джерелами для автозаправної станції (далі – АЗС) №13.

13:11 17.07.2023

В Україні планують запровадити самопідготовку до теоретичного іспиту для отримання посвідчення водія

Готуватися до теоретичного іспиту в сервісному центрі МВС можна буде самостійно. Відповідні зміни передбачені законопроєктом № 7354, який підтримала Верховна Рада.

09:09 17.07.2023

Оголошення про вчасну сплату земельного податку та орендної плати

Шановні користувачі, орендарі , власники земельних ділянок та земельних часток (паїв ), розташованих на території Глобинської міської територіальної громади!      Фінансовий відділ виконавчого комітету Глобинської міської ради повідомляє вас про обов’язковість сплати земельного податку та орендної плати.

08:09 14.07.2023