Дата: від до Скинути

Податківці Полтавщини роз’яснювали платникам особливості застосування РРО/ПРРО в ТРЦ «Конкорд»

Працівниками Головного управління ДПС у Полтавській області  з метою проведення роз’яснювальної роботи з фізичними особами – підприємцями платниками єдиного податку, щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій у зв’язку із прийняттям Закону України від  30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей  оподаткування у період дії воєнного стану» було організовано  зустріч із платниками податків.

11:32 17.08.2023

Робоча зустріч  податківців Полтавщини з керівником ГО «Полтавське районне об’єднання фермерів і приватних землевласників імені героя України, героя Небесної сотні, Віктора Чміленка»

Нещодавно в Головному управлінні ДПС у Полтавській області під головуванням очільниці податкової служби Полтавщини Аллою Рябковою відбулась зустріч із керівником Громадської організації «Полтавське районне об’єднання фермерів і приватних землевласників імені героя України, героя Небесної сотні, Віктора Чміленка» Олегом Слизьком. Під час заходу обговорювались питання щодо реалізації  державної політики у сфері оподаткування у в’язку з новаціями податкового законодавства.

11:16 17.08.2023

До уваги внутрішньо переміщених осіб!

Однією з урядових ініціатив є проект „єРобота”, який передбачає надання українцям грантів для започаткування бізнесу, розвитку підприємництва та навчання, зокрема „Грант на переробне підприємство”. Це дієва допомога віл держави на створення або розвиток переробного підприємства. Держава надає до 8 мільйонів гривень безповоротної допомоги для реалізації виробничих проектів. Спрямувати кошти можна на придбання основних засобів виробництва (верстати, технологічне обладнання), введення в експлуатацію ,, верстатів, технологічного обладнання; доставку придбаних верстатів, технологічйого обяадиан ня.

11:11 17.08.2023

До уваги жителів громади!

Представництвом Міжнароджної організації з міграції (МОМ) в Україні реалізується соціальний проєкт для певних категорій осіб.

15:35 16.08.2023