ОГОЛОШЕННЯ!

Відповідно до пункту 8 частини четвертої статті 42, частини четвертої статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 2.4.2 Регламенту Глобинської міської ради міським головою скликається п’ятдесята сесія Глобинської міської ради.

12:10 24.08.2023

З Днем Незалежності!

Незалежність… Це коли ти розумієш, що у тебе за спиною – Велика країна, єдина у світі, яка може протистояти варварській імперії вбивць. За  32 роки незалежності Україна пережила багато зазіхань росії на її територіальну цілісність.

10:15 24.08.2023

Державний Прапор -символ української ідентичності, боротьби за волю, свободу і незалежність

Державний Прапор України - це символ нашої української ідентичності, уособлення незламності, хоробрості та доблесті народу, який бореться за волю та свободу. Під синьо-жовтим стягом наші воїни сьогодні, у важких боях проти російських загарбників, продовжують наближати той день, коли наші кольори замайорять над усіма визволеними українськими містами та селами, аби наші діти та внуки мали мирне майбутнє.

13:12 23.08.2023

Робоча зустріч із слухачами курсу підвищення підготовки «Бухгалтерія+1С» Навчального центру «Інфотех» щодо новацій, передбачених Законом № 3219, в т.ч. щодо застосування РРО (ПРРО)

Фахівцями Головного управління ДПС у Полтавській області  з метою проведення роз’яснювальної роботи з фізичними особами – підприємцями платниками єдиного податку, щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій у зв’язку із прийняттям Закону України від  30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей  оподаткування у період дії воєнного стану» було організовано  зустріч формату «Питання-відповідь» із слухачами курсу підвищення підготовки за напрямом «Бухгалтерія+1С» Навчального центру «Інфотех».

10:50 23.08.2023

Про День Державного Прапора України

На вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів Указом Президента України від 23 серпня 2004 року № 987 встановлено День Державного Прапора України, який відзначається щорічно 23 серпня. Державний Прапор є одним із державних символів країни, відбиває національні традиції, ідентифікуючи певну територію.

08:07 23.08.2023

Грантові можливості для малих та середніх підприємств

Повідомляємо, що німецька федеральна компанія з міжнародної співпраці «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» реалізує в Україні одну із програм міжнародної співпраці заради економічного розвитку EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини. Програма спрямована на підвищення конкурентоспроможності економіки України, покращення інституційних та регуляторних умов на національному та місцевому рівнях, завдяки яким малі та середні підприємства (МСП) можуть скористатися новими економічними перспективами, які пропонує Угода про асоціацію з ЄС.

15:26 22.08.2023