Що потрібно знати про гриби

В Україні є традиційним вживати страви із грибів, але ця традиція має підвищений ризик, оскільки більшість населення втратила навички збирання грибів.

13:45 04.09.2023

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

В умовах військової агресії рф на допомогу бізнесу, окрім держави,приходять міжнародні організації, що дає додаткову можливість долучитисясуб’єктам господарювання до ініціатив щодо відновлення та посиленнястійкості господарської діяльності в умовах воєнного стану. Німецька федеральна компанія з міжнародної співпраці «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH», яка реалізує в країні одну із програм міжнародної співпраці «EU4Business:відновлення,конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», щоспільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, проводить інформаційний захід з презентації грантових можливостей для бізнесу в рамках програми «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП»

08:50 04.09.2023

Пам'ятаємо, сумуємо... Герої не вмирають!

3 вересня минають дев’ять років, як після  обстрілу з реактивної системи залпового вогню «Смерч» на базовий табір поблизу Старобільська Луганської області трагічно загинув наш земляк – прапорщик Збройних Сил України, командир евакуаційного відділення взводу матеріально-технічного забезпечення 2-го реактивно-артилерійського дивізіону, Сергій ВИХРИСТЮК.

10:50 03.09.2023

ОГОЛОШЕННЯ!

01 вересня 2023 року о 14 годині в залі засідань міської ради за адресою м. Глобине вул. Центральна, 285 відбудеться засідання депутатської комісії міської ради з питань  освіти, культури, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

12:19 01.09.2023

До уваги ветеранів війни, осіб, які мають заслуги перед Батьківщиною, членів їх сімей, постраждалих учасників Революції Гідності, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України!

11:29 01.09.2023

Допомога внутрішньо переміщеним особам та особам, які постраждали від військових дій,

Організація БФ “Право на захист”,, окрім широкого спектру матеріальних та нематеріальних видів допомоги внутрішньо переміщеним особам та особам, які постраждали від військових дій, є партнером у сфері реєстрації на отримання грошової допомоги від Агентства ООН у справах біженців за угодою з Управлінням Верховного Комісара ООН у справах біженців в Україні (УВКБ ООН). Розмір допомоги складає 2220 грн на одну особу на місяць та виплачується за три місяці.

11:28 01.09.2023

Комунікація з підприємцями Полтавщини продовжується

У Полтавській області триває інформаційна кампанія щодо застосування норм Податкового кодексу України, зокрема щодо новацій, внесених Законом України від 30 червня 2023 року  № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей  оподаткування         у період дії воєнного стану».

10:49 01.09.2023