Бригади з Полтавщини відновили 36 будинків у двох селах на Херсонщині

Не припиняється робота у двох селах на Херсонщині, які знаходяться під опікою нашої області. Це Правдине і Чкалове. Як повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін, 68 будівельників нині працюють у 76 домогосподарствах – ремонтують дахи, замінюють вікна й двері. Вже відновили 36 будинків в обох селах. «Головне завдання – якнайшвидше відновити пошкоджені домівки людей. Цей процес відбувається в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч», – сказав Дмитро Лунін. – Полтавщина допомагатиме відбудовувати ще чотири села на Херсонщині. Фахівці завершили обстеження об'єктів для подальшої роботи. «Пліч-о-пліч» – проєкт відновлення на рівні громада – громаді або регіон – регіону.

10:05 01.09.2023

До уваги внутрішньо переміщених осіб!

Постановою Кабінету Міністрів України від 08.08.2023 № 825 „Про внесення зміни до пункту 8 Порядку надання одноразової матеріальної грошової допомоги постраждалому населенню внаслідок підриву Російською Федерацією греблі Каховської гідроелектростанції”, продовжено до 31 жовтня 2023 року (включно) термін прийому заяв на виплату одноразової матеріальної грошової допомоги постраждалому населенню внаслідок підриву Російською Федерацією греблі Каховської гідроелектростанції у розмірі 5 000 гривень.

16:04 31.08.2023

Розроблено серію коротких анімованих відео в рамках проєкту ,,Розробка цифрових навчальних модулів для членів громадських організацій у соціальній сфері та сфері охорони здоров’я”

Навчально-науковиим інститутом ,,Каразінська школа бізнесу” Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна розроблено серію коротких анімованих відео в рамках проєкту ,,Розробка цифрових навчальних модулів для членів громадських організацій у соціальній сфері та сфері охорони здоров’я” за підтримки проєкту ,,Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України”, що здійснюється Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Федеративної Республіки Німеччина.

15:55 31.08.2023

„Підтримка енергомодернізації підприємств у воєнний час”.

Громадська організація „Міжнародна фундація розвитку” в рамках проекту „Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні”, що виконується Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та співфінансуванням Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO) інформує про продовження подання заявок на конкурс до 8 вересня 2023 року.

15:23 31.08.2023

Підприємці Полтавщини надають перевагу програмним РРО

Головне управління ДПС у Полтавській області інформує, що у серпні    2023 року 690 суб’єктів господарювання (25 юридичних осіб та 665 ФОП), на яких поширюється дія Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», зареєстрували у контролюючих органах Полтавщини 860 РРО/ПРРО, з яких      227 РРО та 633 ПРРО.

15:17 31.08.2023