Дата: від до Скинути

Податківці Полтавщини провели робочу зустріч формату «Питання-відповіді» за участю керівництва ПП Торгівельний центр «Київ»

Працівниками Головного управління ДПС у Полтавській області, з метою надання консультацій щодо новацій, передбачених Законом України від        30 червня 2023 року №3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей  оподаткування у період дії воєнного стану» (далі – Закон №3219), в т.ч. щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій та програмних реєстраторів розрахункових операцій, фахівцями Головного управління ДПС у Полтавській області було проведено зустріч із платниками податків на території ПП «Торгівельний центр «Київ» за участю керівництва закладу.

09:24 22.08.2023

Як РФ намагалася знищити незалежність України?

Великоросійський реваншизм почав агресивно самостверджуватися в 2000 році з приходом на посаду президента РФ Владіміра Путіна. Саме він назвав розпад СРСР найбільшою катастрофою XX століття, а відповідальність за це поклав на демократичний світ, який, на його переконання, підірвав радянську економіку.

08:18 22.08.2023

Увага! Важлива інформація

Враховуючи безпекову ситуацію в Україні, на виконання вимог Офісу Президента України, Полтавської обласної військової адміністрації щодо заборони проведення масових заходів на період з 21 по 27 серпня 2023 року, повідомляємо про скасування урочистих культурно-мистецьких заходів з нагоди Дня незалежності України, проведення яких планувалося в м. Глобине 24 серпня 2023 року. Виключення становлять лише камерні протокольні заходи з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України, а саме підняття державного прапора та покладання квітів.

17:04 21.08.2023

Про проведення технологічних процедур, які пов’язані з пропаркою обладнайня

Повідомляємо, що з 22 по 23 серпня 2023 р на підприємстві ТОВ «Глобинський переробний завод» будуть проводитися технологічні процедури, пов’язані з пропаркою обладнання. Внаслідок чого буде об’ємний вихід пару із цеху екстракції з можливим шумовим супроводженням. Процедури, які будуть проводитися, контрольовані працівниками заводу.

16:15 21.08.2023

Команда VinCheck.Me  радо оголошує про старт конкурсу для студентів українських вишів. За найкращу написану статтю учасник отримає грантову стипендію на навчання у розмірі 20000 гривень! Деталі на сторінці: https://vincheck.me/scholarship/  Суддівська колегія складається зспівробітників та партнерів компанії. Для того, щоб прийняти участь необхідно написати статтю відповідно до вимог на сторінці: https://vincheck.me/scholarship/  і надіслати її на елетронну адресу: scholarship@vincheck.me Бажаємо успіхів кожному студенту. Слава Україні!

15:39 21.08.2023

Незалежність України – маяк свободи

Відновлення незалежності України у 1991 році привело до розвалу тюрми народів – Радянського Союзу. Впродовж усіх трьох десятиліть незалежності Україна залишалась, попри усі труднощі і негаразди, прикладом життєздатності демократичних інститутів на пострадянському просторі, альтернативою авторитаризму і диктатурі, що утвердився у більшості пострадянських держав. Сьогодні перемога України у війні з Росією відкриє шлях до свободи і демократичного розвитку народам Російської федерації, а також зміцнить демократичні устрої Європи і світу.

15:13 21.08.2023

Скільки оформлена ID-картка громадянина України та паспорт громадянина України для виїзду за кордон зберігається в підрозділах міграційної служби? – відповідаємо на актуальне запитання

Отже, виготовлені ID-картка та паспорт для виїзду за кордон зберігаються у підрозділах міграційної служби протягом двох років. Також громадяни мають можливість написати заяву і продовжити термін зберігання свого паспортного документа до трьох років.

14:32 21.08.2023