Дата: від до Скинути

Стартувала вступна кампанія до Полтавського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою

Полтавський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою вперше проводить набір до 10 класу вмотивованих на військову справу юнаків та дівчат. Про це повідомили під час брифінгу в офіційному медіацентрі Полтавщини.

17:00 19.07.2023

До уваги внутрішньо переміщених осіб: змінено умови призначення та виплати допомоги на проживання

11 липня 2023 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову «Деякі питання підтримки внутрішньо переміщених осіб», якою внесено зміни до порядку призначення допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам.

13:17 18.07.2023

ОГОЛОШЕННЯ!

Відповідно до пункту 8 частини четвертої статті 42, частини четвертої статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 2.4.2 Регламенту Глобинської міської ради скликається сорок восьма сесія Глобинської міської ради. Пленарне засідання сесії міської ради відбудеться 27 липня 2023 року о 10 годині в залі засідань міської ради за адресою: м. Глобине вул. Центральна, 285.

17:20 17.07.2023

Підприємство ТОВ ІПК "Полтавазернопродукт"  проводить фунгіцидну  обробку посівів соняшнику на полях

Підприємство ТОВ ІПК "Полтавазернопродукт" проводить фунгіцидну  обробку посівів соняшнику на полях

У зв'язку з проведенням комплксу польових робіт, підприємство ТОВ ІПК "Полтавазернопродукт" буде проводити фунгіцидну  обробку посівів соняшнику на полях , які межують з населеними пунктами : Степове, Пустовійтове, Троїцьке Кременчуцького району з 17 липня 2023 року по21 липня 2023року.

15:39 17.07.2023

КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ  РАЙОННИЙ СЕКТОР №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області

КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області

Завдання і функції уповноважених органів з питань  пробації визначені Законом України «Про пробацію», Кримінальним, Кримінальним процесуальним, Кримінально-виконавчим кодексами України та іншими законами України.

13:33 17.07.2023

Повідомлення про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНЧЕР» (ТОВ «ІНЧЕР») має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин у атмосферне повітря стаціонарними джерелами для автозаправної станції (далі – АЗС) №34.

13:26 17.07.2023

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНЧЕР» (ТОВ «ІНЧЕР») має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин у атмосферне повітря стаціонарними джерелами для автозаправної станції (далі – АЗС) №29.

13:18 17.07.2023

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНЧЕР» (ТОВ «ІНЧЕР») має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин у атмосферне повітря стаціонарними джерелами для автозаправної станції (далі – АЗС) №13.

13:11 17.07.2023

В Україні планують запровадити самопідготовку до теоретичного іспиту для отримання посвідчення водія

Готуватися до теоретичного іспиту в сервісному центрі МВС можна буде самостійно. Відповідні зміни передбачені законопроєктом № 7354, який підтримала Верховна Рада.

09:09 17.07.2023