ENGinGov: мовна ініціатива для публічних службовців від Future Perfect та ENGin

ENGinGov — спільний проєкт мовної програми Future Perfect та громадської організації ENGin. Завдяки ENGinGov молоді публічні службовці зможуть спілкуватися з англомовними волонтерами з різних держав світу для покращення розмовної англійської.

09:04 18.03.2024

Вітання напередодні свята

Напередодні професійного свята працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення міський голова Станіслав Джусь та його заступник Олександр Кочерга зустрілися з трудовим колективом Комунального підприємства «Глобинське».

14:55 15.03.2024

Позачергове засідання виконкому

Відбулось позачергове засідання виконавчого комітету міської ради, під час якого погоджено Програму співпраці та взаємодії Управління СБУ в Полтавській області та Глобинської міської територіальної громади на 2024 рік та ухвалено рішення щодо:

13:07 15.03.2024

В області працюють над створенням Коаліції 1325 Полтавщина. ОГС запрошують долучитись

Резолюція Ради Безпеки ООН 1325 “Жінки, мир, безпека” є однією з найбільш важливих резолюцій РБ ООН у сфері політики безпеки, визнає що збройна агресія і кризи по-різному впливають на жінок і дівчат та чоловіків. Так жінки є більш вразливими до проявів фізичне, психологічне, сексуальне й економічне насильство переслідує жінок – і загострюється в часи криз.

10:44 15.03.2024

Роль профспілок в організації охорони праці на підприємстві

Основним нормативним документом, що регламентує питання охорони праці на виробництві є Закон України «Про охорону праці». Цей Закон визначає основні положення щодо реалізації конституційного права громадян на охорону їх життя і здоров'я в процесі трудової діяльності, регулює за участю відповідних державних органів та громадських організацій відносини між власником підприємства, установи і організації або уповноваженим ним органом і працівником з питань безпеки, гігієни праці та виробничого середовища і встановлює єдиний порядок організації охорони праці в Україні.

11:21 14.03.2024

Інструктаж з охорони праці – перший крок до зменшення травматизму

Одним з найважливіших елементів забезпечення безпечного виконання будь-якого виду робіт є інформування виконавців цих робіт про всі діючі шкідливі і небезпечні фактори, методи захисту від них, правила запобігання можливих аварійних ситуацій та заходи для ліквідації їх наслідків. Таке інформування можна розділити на два види, що відрізняються обсягом переданої працівнику інформації і що витрачається на це часом.

11:18 14.03.2024

Волонтерська платформа – онлайн-ресурс, який поєднує волонтерів та ініціативи для їхнього підсилення та розвитку

Волонтерська діяльність стала важливою складовою суспільного розвитку, основою розбудови громадянського суспільства, та відбудов країни, а участь у ній молоді є надзвичайно важливою. В Україні волонтерський рух завжди був популярним серед різних суспільних верств, особливо в молодіжному середовищі.

10:03 14.03.2024

14 березня - День українського добровольця

День українського добровольця Верховна Рада запровадила в 2017 році в річницю формування першого добровольчого батальйону. Саме 14 березня 2014 року понад 500 учасників Самооборони Майдану прибули на полігон у Нових Петрівцях для військової підготовки та участі в боях на Донбасі, що тоді насувалися.

08:12 14.03.2024