Дата: від до Скинути

Надання  послуги із замовлення індивідуальних номерних знаків тимчасово призупинено

Надання послуги із замовлення індивідуальних номерних знаків тимчасово призупинено

Сервісний центр МВС тимчасово призупиняє надавати послуги із замовлення  індивідуальних номерних знаків. Це пов’язано із погіршенням воєнної безпеки в місцях розташування виробничих потужностей завода-виробника, які буде перенесено на іншу локацію.

15:47 27.02.2024

Скільки оформлена ID-картка громадянина України та паспорт громадянина України для виїзду за кордон зберігається в підрозділах міграційної служби? – відповідаємо на актуальне запитання

Отже, виготовлені ID-картка та паспорт для виїзду за кордон зберігаються у підрозділах міграційної служби протягом двох років. Також громадяни мають можливість написати заяву і продовжити термін зберігання свого паспортного документа до трьох років.

11:24 26.02.2024

Увага! Відбудуться засідання депутатських комісій

27 лютого 2024 року о 14.00 в залі засідань міської ради за адресою: м. Глобине, вул. Центральна, 285, відбудеться засідання депутатської комісії міської ради з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

11:12 26.02.2024

Чотирьох військовослужбовців посмертно нагороджено державними відзнаками

Сьогодні у міській раді рідним загиблих героїв Миколи Ляшка, Олександра Сиротенка, Анатолія Коростіленка та Юрія Баранця передали нагрудні знаки та посвідчення, підписані Президентом України.

10:44 26.02.2024

26 лютого - День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

Від 2014 року Україна веде справедливу війну за збереження незалежності, за свій суверенітет і територіальну цілісність. Саме тоді першим об’єктом агресії російської федерації проти України став Крим.

08:17 26.02.2024

Ми стали на 730 днів ближчі до перемоги – звернення Президента України

Слава Україні! Я знаходжусь зараз у Гостомелі. Саме звідси мало розпочатися те саме «взяти Київ і Україну за три дні». Можна сказати одним реченням: два роки тому ми вогнем зустрічали тут ворожий десант; два роки потому ми зустрічаємо тут наших друзів, наших партнерів.

13:59 24.02.2024