Лікарняні" працівникові - за основним місцем роботи АБО за сумісництвом

У зв’язку зі змінами, які відбулися в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування з 1 січня нинішнього року, до Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області надходять численні звернення як застрахованих осіб, так і роботодавців, з приводу особливостей оплати днів тимчасової непрацездатності за основним місцем роботи і за сумісництвом.

09:19 13.02.2023

Страхові виплати: що змінилося для застрахованих осіб з 1 січня 2023 року

Незважаючи на те, що в країні триває повномасштабна війна і змінився орган, який здійснює страхові виплати (з 1 січня п. р. – Пенсійний фонд), держава продовжує виконувати свої соціальні зобов’язання перед українцями. Отже, застраховані особи не відчують на собі вплив законодавчих новацій, які впроваджені в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

09:11 13.02.2023

Графік відключень електроенергії у зв'язку з проведенням ремонтних робіт на 17.02.2023 року

У зв'язку із проведенням робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів. Дата, орієнтовний час початку та закінчення перерви вказані у таблиці

08:52 13.02.2023

Графік відключень електроенергії у зв"язку з проведенням ремонтних робіт на 16.02.2023 року

08:50 13.02.2023

Сервісні центри МВС Полтавщини вкотре привезли допомогу для військовослужбовців

9 лютого співробітники сервісних центрів МВС в Полтавській області передали нашим захисникам чергову партію допомоги. На запит військовослужбовців 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила, придбали:

08:29 13.02.2023

НОВА МЕТОДИКА НАРАХУВАННЯ ЗА ВОДОПОСТАЧАННЯ В БАГАТОПОВЕРХОВИХ БУДИНКАХ

У відповідності до вимог Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» мешканці будинку як власники цілісного майнового комплексу мають сплачувати за весь обсяг води, який був наданий до споживання всього будинку.

15:23 09.02.2023

Програма мікрогрантів для сворення або розвитку власного бізнесу

З 01.02.2023 року відновлено роботу проекту «Власна справа» в рамках реалізації урядової програми «єРобота», яка передбачає надання громадянам України мікрогранту до 250,0 тис. грн. на створення або розвиток власної справи.

14:51 09.02.2023

Зустрічайте  перший у цьому році електронний варіант щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник»

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області продовжує підвищувати правову обізнаність  громадян та вже четвертий рік поспіль випускає щомісячну юридично-просвітницьку газету «Правовий вісник».

13:44 09.02.2023