День єднання

16 лютого Україна відзначає День єднання, головна мета якого - показати єдність українського народу на тлі військової агресії російської федерації.

14:43 16.02.2023

Триває національна кампанія добровільного рекрутингу «Гвардія наступу»

Оборона й захист України – основні завдання мобільного прикордонного загону «Сталевий кордон». Це один із восьми підрозділів, які формуються під егідою МВС у межах національної кампанії добровільного рекрутингу«Гвардія наступу». Детальна інформація про кампанію є на сайті, там можна подати й онлайн- заявку. Запис в одну з бригад відбувається й у центрах надання адмінпослуг, зокрема на Полтавщині – в шести ЦНАПах:  Полтава, вул. Соборності, 36;  Кременчук, вул. Покровська, 14;  Миргород, вул. Гоголя, 171/1;  Лубни, просп. Володимирський, 23;  Горішні Плавні, просп. Героїв Дніпра, 40;  Пирятин, пл. Героїв Майдану, 2. Час повертати своє! Слава Україні та її героям!

12:55 16.02.2023

Мітинг-реквієм з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 34-ої річниці виведення радянських військ з Афганістану.

15 лютого 2023 року біля пам’ятного знаку учасникам бойових дій в Афганістані відбувся мітинг-реквієм з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 34-ої річниці виведення радянських військ з Афганістану.

17:55 15.02.2023

День Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні відзначають щорічно 20 лютого згідно з Указом президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 “Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні” на знак пам’яті про громадян, які загинули під час Революції Гідності у боротьбі за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє України та завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави.

09:26 15.02.2023

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ, ЮРИДИЧНИХ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ ГРОМАДИ

За інформацією Глобинської Державної податкової інспекції 16 лютого 2023 року о 10-00 в приміщенні Глобинського міського будинку культури (м. Глобине, вул. Центральна, 228) Головним управлінням ДПС у Полтавській області буде проведено семінар з актуальних питань  податкового законодавства та внесення до нього змін.

09:35 14.02.2023

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до пункту 8 частини четвертої статті 42, частини четвертої статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 2.4.2 Регламенту Глобинської міської ради міським головою скликається тридцять дев’ята сесія Глобинської міської ради.

18:32 13.02.2023

Лікарняні" працівникові - за основним місцем роботи АБО за сумісництвом

У зв’язку зі змінами, які відбулися в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування з 1 січня нинішнього року, до Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області надходять численні звернення як застрахованих осіб, так і роботодавців, з приводу особливостей оплати днів тимчасової непрацездатності за основним місцем роботи і за сумісництвом.

09:19 13.02.2023

Страхові виплати: що змінилося для застрахованих осіб з 1 січня 2023 року

Незважаючи на те, що в країні триває повномасштабна війна і змінився орган, який здійснює страхові виплати (з 1 січня п. р. – Пенсійний фонд), держава продовжує виконувати свої соціальні зобов’язання перед українцями. Отже, застраховані особи не відчують на собі вплив законодавчих новацій, які впроваджені в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

09:11 13.02.2023