Триває рекрутингова кампанія «Гвардія наступу»

Вісім бригад – одна мета. Вигнати ворога з рідної землі. В Україні триває рекрутингова кампанія «Гвардія наступу». Набір до підрозділів проводиться на добровільній основі, це не мобілізація.

09:37 01.03.2023

Вийшов лютневий  електронний варіант щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник»

Вийшов лютневий електронний варіант щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник»

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області  презентує черговий, лютневий випуск щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник».

08:14 01.03.2023

Українське посвідчення водія відтепер можна обміняти в Чехії

З 28 лютого в Чехії запрацювала послуга обміну українського посвідчення водія. Її надають в мобільних програмно-технічних комплексах ДП «Документ» у Празі, розповіла заступник начальника регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області Ірина Пархоменко.

08:11 01.03.2023

До уваги керівників фермерських господарств

У ході пленарного засідання 39 сесії Глобинської міської ради восьмого скликання депутати схвалили звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо визнання фермерських господарств критично важливими підприємствами, що забезпечують функціонування економіки та життєдіяльність населення територіальних громад.

15:10 28.02.2023

Деякі аспекти щодо виплати грошової допомоги від Червоного Хреста України ветеранам, які отримали інвалідність І або ІІ групи внаслідок війни

Триває прийом заяв від ветеранів й ветеранок, які отримали інвалідність І або ІІ групи внаслідок війни, на отримання грошової допомоги від Червоного Хреста України.

14:47 28.02.2023

Ветерани можуть отримати 16 тисяч гривень: стартував проєкт Мінветеранів і Червоного Хреста України

У четвер, 16 лютого, стартував спільний проєкт Міністерства у справах ветеранів України та Червоного Хреста України з підтримки ветеранів війни, які отримали інвалідність І або ІІ групи внаслідок війни.

14:41 28.02.2023

Герой нашого часу

24 лютого минає рік з дня загибелі жителя с. Обознівка старшого солдата Збройних Сил України, учасника російсько-української війни Кошелева Павла. Боляче стискається серце від того, що Україна у вогні і стражданні… На злеті гинуть молоді, сильні, вірні сини України… Павло Кошелев  загинув 24 лютого 2022 року у результаті повітряного удару по позиції підрозділу.

16:40 24.02.2023