Дата: від до Скинути

Графік відключень електроенергії у зв'язку з проведенням ремонтних робіт на 02.02.2023 року

У зв'язку із проведенням робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів. Дата, орієнтовний час початку та закінчення перерви вказані у таблиці

09:04 30.01.2023

Департамент соціального захисту населення звертає увагу внутрішньо переміщених осіб на важливу інформацію!

Сьогодні Полтавщина стала прихистком для майже 200 тисяч внутрішньо переміщених осіб, тому забезпечення їх прав та свобод є пріоритетом діяльності обласної влади та Департаменту соціального захисту населення.

09:00 30.01.2023

Доки пам'ять жива…

Щороку 27 січня Україна разом із усією світовою спільнотою вшановує пам'ять жертв Голокосту – мільйонів жінок, чоловіків, дітей єврейської, ромської та інших національностей, які загинули від рук нацистів у роки Другої світової війни. В Україні трагічним символом Голокосту стали жахливі події 1941 року в київському урочищі Бабин Яр, де було страчено близько 150 тис. осіб.

14:56 27.01.2023

ВАУЧЕР НА НАВЧАННЯ: ЩО ЦЕ ОЗНАЧАЄ І ЯК ЙОГО ОТРИМАТИ

Для реалізації державної програми щодо видачі ваучерів для підтримки конкурентоспроможності осіб на ринку праці, Полтавською обласною службою зайнятості проводиться активна інформаційно-роз’яснювальна робота для мешканців Полтавської області.

09:42 27.01.2023

КРУТИ – «БІЙ ЗА МАЙБУТНЄ». ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ УКРАЇНСЬКОГО ІНСТИТУТУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПАМ’ЯТІ ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.

09:31 27.01.2023

Відбулося пленарне засідання тридцять восьмої сесії

26 січня 2023 року під головуванням секретаря міської ради Олександра Феденка відбулося пленарне засідання тридцять восьмої сесії Глобинської міської ради VIII скликання, у якому взяли участь 19 депутатів.

15:24 26.01.2023

Графік відключень електроенергії у зв'язку з проведенням ремонтних робіт на 31.01.2023 року

13:22 26.01.2023

Графік відключень електроенергії у зв'язку з проведенням ремонтних робіт на 30.01.2023 року