Новини

Президент доручив регіональній владі підготувати плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки

Президент Петро Порошенко під час Ради регіонального розвитку доручив представникам  регіональної влади розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки.

09:00 16.11.2018

Глобинська ОТГ зробила перші кроки від підписання Угоди мерів до створення стратегічного документу – Плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату громади на 2019 – 2030 роки

Угода Мерів щодо Клімату та Енергії (надалі-Угода мерів) – провідна ініціатива, започаткована Європейським Союзом, котра охоплює місцеві та регіональні органи влади, які беруть на себе добровільні зобов’язання підвищувати енергоефективність та нарощувати використання відновлювальних джерел енергії на своїх територіях. Слідуючи цим зобов’язанням підписанти Угоди прагнуть скоротити власні викиди СО2 щонайменше на 30% до 2030 року, сприяючи, таким чином, розвитку екологічно орієнтованої економіки та підвищенню якості життя.

16:38 13.11.2018

У Глобиному вітали працівників культури

Сьогодні 9 листопада в місті Глобине відбувся святковий концерт присвячений Дню працівників культури та аматорів народного мистецтва. В залі районного будинку культури зібралося чимало гостей, серед яких і керівники району та міста.

16:12 09.11.2018

Про роботу ради опіки та піклування виконкому Глобинської міської ради

Для вирішення у встановленому законодавством порядку питань опіки та піклування над повнолітніми особами при виконавчому комітеті Глобинської міської ради створена рада опіки та піклування.

15:19 08.11.2018

Школа лідерів учнівського самоврядування

Прагнення до кращого, до авторитету, лідерства – важлива потреба багатьох. Лідер – той, хто веде; перший, що йде попереду. Член групи, всі учасники якої визнають його керівництво, покладаються на нього в прийнятті серйозних рішень і вирішенні важливих проблем.

13:51 08.11.2018

Рівень задоволення соціальних потреб населення на постійному контролі

Стан соціальної сфери та рівень задоволення соціальних потреб населення перебуває на постійному контролі керівництва громади. Тож 7 листопада очільник громади Станіслав Джусь разом із заступником міського голови Галиною Токаренко здійснили огляд соціально значущих об’єктів села Устимівки, аби проконтролювати стан виконання робіт на них.

10:32 08.11.2018