Starlink для пункту  незламності

Глобинська територіальна громада вчора отримала комплект супутникового зв’язку Starlink для забезпечення роботи пункту незламності в умовах повного блекауту.

11:18 08.02.2023

Оголошено набір кандидатів на службу в Національній поліції

Головне управління Національної поліції в Полтавській області проводить конкурсний відбір кандидатів на службу в підрозділі поліції особливого призначення – Об’єднана штурмова бригада Національної поліції України «ЛЮТЬ».

13:39 07.02.2023

Перукар – професія особлива

Перукар-це й художник, і психолог, і довірена особа.Професія перукаря завжди була і буде життєво необхідною, тому що в людині закладене прагнення до краси і догляду за собою.     Професії перукаря і манікюрниці особливі, адже вони належать до тих небагатьох, які досі не вдалося повністю автоматизувати. Цю роботу люди обов’язково повинні виконувати вручну. Навіть за умов сучасного технічного прогресу, дуже важливо уявити собі машину, яка могла б без допомоги людини виконати цю роботу. Тому можна зробити висновок, що дані професії не втратять актуальності з часом, і в майбутньому матимуть попит на ринку праці.

14:55 06.02.2023

Не мали змоги чи забули забрати замовленні паспортні документи: скільки вони зберігаються

Скільки оформлена ID-картка громадянина України та паспорт громадянина України для виїзду за кордон зберігається в підрозділах міграційної служби? – міграційна служба Полтавщини відповідає на актуальне запитання.

09:06 06.02.2023

102 роки відсвяткувала жителька села Новобудови

31 січня 102 роки відсвяткувала жителька села Новобудови Живолуп Марія Яківна. Цього дня привітати Марію Яківну з днем народження завітали до її оселі заступник міського голови Олександр Кочерга, начальник відділу соціального захисту та охорони здоров’я Людмила Норенко, староста Станіслав Живолуп, заступник директора Устимівської дослідної станції, депутат міської ради Станіслав Карайбіда. Гості висловили теплі та щирі вітання іменинниці, вручили квіти й подарунки. Дивлячись на цю життєрадісну привітну жінку, важко повірити, що за її плечима вже більше сотні прожитих літ. Та, не дивлячись на всі виклики, Марія Яківна зберегла у своїй душі доброту та любов. На своєму життєвому шляху іменинниці вдалось побачили не одну перемогу, а тепер ставить собі за мету дочекатись та відсвяткувати довгоочікувану Перемогу у війні з російськими окупантами!

13:14 01.02.2023

Графік відключень електроенергії у зв'язку з проведенням ремонтних робіт на 06.02.2023 року

У зв'язку із проведенням робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів. Дата, орієнтовний час початку та закінчення перерви вказані у таблиці

08:40 01.02.2023