Новини від Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради»

До уваги громадян!

З метою визначення потреб жителів територіальної громади, Комунальною установою «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради» започатковано анкетне опитування (анкетування),  з дотримання карантинних обмежень. Анкетне опитування дозволяє, наприклад, виміряти рівень задоволеності/незадоволеності соціальним захистом у громаді, знайти відповіді на більшість питань,  які турбують  громадян.

18:09 19.04.2021

Насильство у сім’ї – важлива соціальна проблема

13 квітня 2021 року провідним фахівцем із соціальної роботи відділення соціальної роботи Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради» у Глобинській філії Полтавського обласного центру зайнятості у режимі онлайн було проведено  тематичну лекцію «Насильство у сім’ї – важлива соціальна проблема».

18:01 19.04.2021

Навчаємося та працюємо над собою!

9 квітня 2021 року у приміщенні КУ «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради» відбувся навчальний семінар на тему: «Розвиток патронату в Україні в умовах децентралізації та деінституалізації», організаторами якого стали Міжнародна благодійна організація «Партнерство кожній дитині» та Полтавський обласний центр соціальних служб.

16:11 09.04.2021

Робота мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі

Профілактика вчинення домашнього насильства є одним із пріоритетних напрямків роботи КУ «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради».

14:32 08.04.2021