Новини від Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради»

Для глобинців проведено інформаційний захід

У січні 2022 року працівниками відділення соціальної роботи Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради» розпочата інформаційна кампанія щодо підвищення обізнаності жителів Глобинської громади з приводу надання соціальних послуг та профілактичної роботи соціального характеру.

10:48 20.01.2022

СЛУХАЧІ «УНІВЕРСИТЕТ ТРЕТЬОГО ВІКУ» АКТИВНО НАВЧАЮТЬСЯ ТА ЦІКАВО ПРОВОДЯТЬ СВІЙ ВІЛЬНИЙ ЧАС

Щовівторка у адміністративному приміщенні Манжеліївського  та щосереди у Пирогівському старостатах працює факультет «Основи комп'ютерної грамотності» «Університету ІІІ віку». Студенти із задоволенням опановують правила користування сучасними гаджетами та навчаються комп'ютерній грамотності.

16:05 30.12.2021

«Університет ІІІ віку» запрацював у с.Манжелії

З метою актуалізації збереження активного способу життя в літньому віці та надання соціального навчання, що дає персональний розвиток людині, допомагає зберегти активну життєву позицію, 23 листопада  у с.Манжелія відбулося відкриття «Університету ІІІ віку». Завідувач відділення надання соціальних послуг в умовах денного перебування КУ «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради» Валентина БЕРЕГОВЕНКО разом із фахівцем відділення із соціальної роботи Наталією СОРОЧАК ознайомили майбутніх студентів із умовами отримання соціально-педагогічної послуги. Стати слухачами Університету виявили бажання 11 жителів села. Відтепер у с.Манжелія щотижня працюватиме факультет «Основи комп'ютерної грамотності».

08:57 02.12.2021

Мультидисциплінарна команда в дії...

21 жовтня  мультидисциплінарна команда КУ «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради» здійснила черговий  плановий виїзд для надання соціальних послуг на території  Зубанівського старостинського округу.

14:20 22.10.2021

З ТУРБОТОЮ ПРО ЗДОРОВ'Я ЛІТНЬОЇ ЛЮДИНИ

З метою формування культури здоров'я особистості,  розширення світогляду у напрямку особистого здоров'я,  заохочення до рухової активності у зрілому віці 19 жовтня розпочав працювати факультет «Університету ІІІ віку» «Охорона здоров'я літньої людини».

13:23 20.10.2021

18 жовтня – ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ТОРГІВЛЕЮ ЛЮДЬМИ

18 жовтня європейська спільнота відзначила Європейський день боротьби з торгівлею людьми, який був започаткований 2007 року. За 30 років незалежності України 260 тис. громадян стали жертвами торгівлі людьми - такі дані Міжнародної організації з міграції.

12:21 20.10.2021

«УНІВЕРСИТЕТ III  ВІКУ»   ПРАЦЮЄ

При відділенні надання соціальних послуг в умовах денного перебування комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради» з 1 жовтня запрацювали  факультети «Університету ІІІ віку»: «Основи комп'ютерної грамотності» «Правознавство» та «Основи психології».

12:04 13.10.2021

Давайте насильству скажемо STOP!

Пандемія COVID-19 поглибила низку складних соціально-економічних викликів у суспільствах по всьому світу. Режим соціальної ізоляції, введений у багатьох країнах для уповільнення поширення захворювання, посилив іншу вже раніше наявну пандемію – домашнє насильство.

10:34 04.10.2021

Працювала мультидисциплінарна команда

30 вересня  2021 року  мультидисциплінарна команда КУ «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради» здійснила черговий  плановий виїзд  для надання соціальних послуг на території  Жуківського старостату.

14:58 01.10.2021