Вакцинація від COVID-19: інформаційні матеріали

Українські цифрові COVID-сертифікати успішно пройшли технічне оцінювання в Євросоюзі

Технічна команда ЄС високо оцінила строки реалізації, точність і відповідність наших цифрових COVID-документів вимогам ЄС. Наразі залишився останній крок — погодження від Єврокомісії та підписання відповідних угод.

10:51 05.08.2021

До уваги фізичних осіб-підприємців!

В умовах пандемії важливо захистити себе і не загинути від COVID-19, від якого не існує ліків. На сьогодні вакцинація стабільно набирає обертів і є особливо важливою на фоні появи нового штаму коронавірусу Delta.

14:44 04.08.2021

МОЗ РЕКОМЕНДУЄ В ОКРЕМИХ ВИПАДКАХ ЩЕПИТИ ДІТЕЙ 12+ ПРОТИ COVID-19

Міністерство охорони здоров’я України своїм наказом від  17.07.2021 затвердило рекомендації Національної технічної групи експертів з імунопрофілактики щодо можливості вакцинації дітей віком від 12 років вакциною Comirnaty від Pfizer-BioNTech.

08:25 02.08.2021

При посиленні карантину навчальні заклади працюватимуть лише за умови наявності 80% вакцинованого персоналу

У разі переходу області до жовтого, помаранчевого чи червоного карантинного рівнів епідемічної безпеки для роботи навчального закладу потрібно мати мінімум 80% повністю вакцинованого персоналу. Про це йдеться у постанові №1236 від 9 грудня 2020 року, зміни до якої ухвалив Кабінет Міністрів України 28 липня.

10:20 30.07.2021