Дата: від до Скинути

14 грудня День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

В Україні 14 грудня відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Ця пам'ятна дата була затверджена Указом Президента України 10 листопада 2006 року. Саме 14 грудня 1986 року було офіційно завершено будівництво саркофага над зруйнованим енергоблоком Чорнобильської АЕС.

12:53 14.12.2021

Про ускладнення погодних умов

За інформацією Полтавського ЦГМ в першій половині дня 14.12.2021 року по Полтавській області та м. Полтава очікуються ожеледь, туман, видимість 200-500 м, (1 рівень небезпечності - жовтий).

08:46 14.12.2021

Вітаємо!

Сьогодні свій День народження святкує член виконавчого комітету Глобинської міської ради КУЛИК Сергій Григорович. Прийміть наші найщиріші побажання довгих років життя, успіхів, родинного щастя, добробуту та здійснення всіх Ваших задумів. Нехай кожен новий день буде щедрим на вагомі здобутки та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи, а доля буде прихильною до Вас, даруючи незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

08:00 14.12.2021

Оголошення

Відповідно до п.8, ч.4  ст.42, п.4,5 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.2.4.2 Регламенту Глобинської міської ради скликається двадцять друга сесія Глобинської міської ради.

16:21 13.12.2021

Послуги з перевезення залізницею та авіатранспортом на Гіді

Оформити діяльність із перевезення пасажирів, небезпечних вантажів чи відходів залізничним чи повітряним транспортом не так вже й важко. Головне — усе про те, як це зробити, можна знайти на одному ресурсі — Гіді з державних послуг.

15:28 13.12.2021

Надання соціальних послуг в Глобинській громаді

З 1 січня 2020 року вступив в дію Закон України № 2671-VІІІ "Про соціальні послуги". Цей Закон визначає основні організаційні та правові засади надання соціальних послуг, спрямованих на профілактику складних життєвих обставин, подолання або мінімізацію їх негативних наслідків, особам/сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах.

15:24 13.12.2021

«Тисячу за вакцинацію» - на придбання книг

Шановні жителі Глобинської громади! Після 19 грудня кожен українець, який зробив дві вакцинації від COVID-19, зможе отримати 1 тисячу гривень. Ви не знаєте, на що витратити дані кошти? Бібліотекарі Глобинської бібліотеки-філії  1 пропонують вам використати їх на придбання книг для бібліотек громади.  Якщо ви не маєте змоги самі замовити книги з видавництва, ми з радістю допоможемо це зробити.

13:14 13.12.2021