Послуги для морського та річкового транспорту на Гіді

Дізнатися про те, як оформити ліцензію на перевезення, зареєструвати судно чи отримати свідоцтво про присвоєння судну розпізнавального номера легко –  уся достовірна та актуальна інформація про отримання будь-яких державних послуг на одному порталі.

09:30 21.12.2021

Олена Зеленська про Альбом безбар'єрних рішень: Періодично ми всі буваємо маломобільними, тому комфортний простір потрібен кожному

Завершено роботу над першим розділом Альбому безбар’єрних рішень – практичного посібника, який надає рекомендації та ілюструє, як зробити міське середовище дружнім до різних користувачів, зокрема батьків із маленькими дітьми, літніх людей, людей з інвалідністю.

09:24 21.12.2021

Щороку в області все більше витрачається коштів на заходи щодо доступності закладів

За даними моніторингу, витрати на забезпечення безбар’єрного середовища для життєдіяльності осіб із інвалідністю та маломобільних категорій населення в Полтавській області у 2012-2014 роки становили 2 мільйони гривень. А в 2020 році вони збільшилися до 10 мільйонів гривень. Про це говорили на нараді в голови облдержадміністрації 20 грудня.

09:20 21.12.2021

Відгуки про «Довідник безбар'єрності»

Відгуки про «Довідник безбар'єрності» – ініціативу і флагманський проєкт першої леді Олена Зеленська. Олександр Ткаченко, міністр культури та інформаційної політики України.

09:19 21.12.2021

Оголошення

Глобинська міська рада повідомляє, що з настанням осінньо-зимового періоду 2021-2022 року та з метою попередження випадків переохолодження людей у період низьких температур у приміщенні Глобинської місцевої пожежної охорони (м. Глобине, вулиця Виноградна, 43а) та в адмінприміщеннях старостатів Глобинської територіальної громади функціонують стаціонарні пункти обігріву для бездомних осіб та громадян, які опинилися в несприятливих погодних умовах. Всі бажаючі можуть зігрітися, випити гарячого чаю, підзарядити мобільний телефон.

08:48 21.12.2021

Подарунки від Миколая напередодні свята

День святого Миколая це свято любові і душевної теплоти. У цей день діти з нетерпінням чекають ранку, щоб зазирнути під подушку або в чарівний чобіток, адже так приємно знайти в ньому подарунки.

17:19 20.12.2021

Сузір’я іменитих колективів

Наприкінці 2021 року десять колективів Глобинської громади (вокальних, театральних, хореографічних) підтвердили статус «народний (зразковий) аматорський колектив»: духовий оркестр «Орфей», хореографічний колектив «Сузір’я» та вокальний ансамбль «Горлиця» Глобинського міського будинку культури; вокальний ансамбль «Горицвіт» та театральний колектив «Гротеск» Радалівського сільського будинку культури; театральний колектив «Медок» Манжеліївського сільського будинку культури; вокальне тріо «Камея», вокальний ансамбль «Кринчаночка», вокальний гурт «День» та театр із Великокринківського сільського будинку культури. Дякуємо художнім керівникам колективів за творчу працю, за уміння гуртувати довкола себе талановитих, творчих і креативних однодумців і спільно робити якісну справу!

16:25 20.12.2021

Обговорили основні показники бюджету громади на 2022 рік

20 грудня відбулася робоча нарада за участю керівницва громади, депутатів, керівників та працівників структурних підрозділів виконавчого комітету, виконавчих органів Глобинської міської ради, комунальних підприємств, установ та організацій, у ході якої розглянули основні показники доходів і видатків бюджету громади на 2022 рік.

16:10 20.12.2021