Дата: від до Скинути

Зустрічайте  грудневий  випуск  юридично-просвітницької газети «Правовий вісник»

Зустрічайте грудневий випуск юридично-просвітницької газети «Правовий вісник»

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області продовжує  випуск щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник».  Найбільш актуальні та цікаві події з життя системи БПД області, роз’яснення норм чинного законодавства, цікаві юридичні коментарі  читайте у черговому випуску видання.

10:04 04.01.2022

Топ-10 держпослуг, які шукали українці на Гіді з держпослуг у 2021 році

Як отримати пакунок малюка, єПідтримку, довідку ОК-7 або зареєструвати місце проживання чи отримати соціальну допомогу? Усі відповіді є на Гіді з держпослуг! Підготували добірку ТОП-10 держпослуг, які українці шукали на порталі у 2021 році.

12:06 31.12.2021

Шановні жителі Глобинської громади!

Від щирого серця вітаю вас зі святами, що добром, надією і родинним теплом зігрівають наші серця – Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

08:00 31.12.2021

ДОМАШНЄ НАСИЛЬСТВО: СОЦІАЛЬНА РОБОТА НА ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТА ПРОТИДІЮ ЯВИЩУ У ГРОМАДІ

Насильство в родині - наразі одна з найбільш розповсюджених форм порушень прав людини у сучасному суспільстві. Попередження та протидія цим ганебним явищам є одним із пріоритетних завдань соціальної роботи в громаді.

15:57 30.12.2021

Пом'якшено карантинні обмеження

30 січня 2021 року відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Глобинської міської ради.

15:36 30.12.2021

Про ускладнення погодних умов

За даними Українського гідрометеорологічного центру 31 грудня на дорогах країнах ожеледиця; вночі та вранці у східних та західних областях туман 200-500 м., у північних та центральних областях місцями ожеледь (1 рівень небезпечності, жовтий).

14:59 30.12.2021

Інформація  про прийняття рішення про приватизацію

Інформація про прийняття рішення про приватизацію

Наказом регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях від 16.12.2021 № 1321 прийнято рішення про приватизацію об’єкта державної власності малої приватизації окремого майна – нежитлові будівлі у складі: будівля службового приміщення, А, загальною площею 265,3 кв. м; гаражі Б, б, б1, б2, б3, загальною площею 160,9 кв. м; вбиральня, В; огорожа № 1 за адресою: Полтавська область, Кременчуцький р-н, м. Глобине, вул. Центральна, 275, та перебувають на балансі Управління державної казначейської служби України у Глобинському районі Полтавської області (код за ЄДРПОУ 37835651), орган управління – Державна казначейська служба України, шляхом продажу на аукціоні без умов.

14:42 30.12.2021