У громаді визначено переможців Малої академії наук України

Більшість речей, до яких ми звикли, з’явилися завдяки науці. Проте, наука – це не тільки нові технології та винаходи, а й  постійний і захопливий пошук, це те, що змінює уявлення про всесвіт, змушує мріяти про неможливе і досягати його.

15:04 17.12.2021

Що означає безбар’єрність: основні терміни

Чимало років безбар’єрність асоціювалася у багатьох людей лише з подоланням фізичних перешкод – облаштуванням пандусів і підіймачів. Насправді ж це поняття ширше і стосується, без перебільшення, кожного.

09:55 17.12.2021

Про ускладнення погодних умов

За інформацією Полтавського обласного центру з гідрометеорології вночі та вранці 17.12.2021 року по Полтавській області та м. Полтава очікуються туман, видимість 200-500 м (1 рівень небезпечності - жовтий).

18:41 16.12.2021

Надали 10 пропозицій, склали 3 протоколи про адміністративне правопорушення – результати рейдів за минулі вихідні

Протягом вихідних днів – з 11.12. 2021 р. по  – 12.12.2021 р. в області працювали 18 мобільних групи по перевірці виконання протиепідемічних вимог суб’єктами господарювання.

16:15 16.12.2021

Як вакцинувати дітей віком 12+ проти COVID-19

В Україні діти від 12 років можуть щепитися від COVID-19 вакциною Comirnaty від Pfizer-BioNTech за умови наявності в них усіх обов’язкових рутинних щеплень (згідно з наказом МОЗ № 595 від 16.09.2011).

16:12 16.12.2021

Працювала робоча група над покращенням якості надання комунальних послуг на територї Глобинської громади

15 грудня у залі засідань Глобинської міської ради під керівництвом заступника міського голови Олександра Кочерги відбулося засідання робочої групи, основною метою якої було підготувати пропозиції щодо покращення якості надання послуг жителям Глобинської громади комунальними підприємствами «Заможненське», «Промінь», «Троїцьке», «Обознівське», «Глобинське» та Великокринківським ККП. До участі у засіданні робочої групи були запрошені керівники і працівники зазначених підприємств.

13:49 16.12.2021

Відбулося пленарне засідання 21 сесії Глобинської міської ради

14 грудня відбулося пленарне засідання 21 сесії Глобинської міської ради. У зв’язку з тим, що міський голова Станіслав Джусь перебував у відрядженні, на засіданні ради головув секретар міської ради Олександр Феденко. У ході  роботи депутати розглянули 313 питань, левова частка яких стосувалися розгляду заяв фізичних і юридичних осіб по земельних питаннях.

09:32 16.12.2021

«Світ без меж»: У Києві відбулася презентація книги про розмаїття та рівність

У Києві відбулася презентація книги «Світ без меж» авторки Анастасії Степули, яка доступно та легкою мовою розповідає про різноманіття, рівність, толерантне спілкування – як правильно звертатися до різних людей. Книга спрямована на дітей молодшого віку, до кінця року її примірники буде поширено серед 20 тисяч українських шкіл.

11:01 15.12.2021