Дата: від до Скинути

Внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків за допомогою інформаційно-телекомунікаційної системи «Електронний кабінет»

Відповідно до п. 70.7 ст. 70 розд. ІІ Податкового кодексу України та Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 29.09.2017 №822, фізичні особи зобов’язані подавати контролюючим органам відомості про зміну таких даних протягом місяця з дня виникнення таких змін шляхом подання Заяви про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків за ф. №5ДР або Заяви про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків, щодо фізичних осіб, які обліковуються за серією та номером паспорта за ф. №5ДРП відповідно.

08:49 15.12.2021

Згідно з частиною 4 статті 25 Закон України від 08.07.2010 №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» (зі змінами та доповненнями, далі - Закон №2464-VI) у разі незгоди з розрахунком суми недоїмки платник єдиного внеску узгоджує її з податковим органом шляхом оскарження вимоги про сплату єдиного внеску в адміністративному або судовому порядку.

08:38 15.12.2021

«Розбудова індустріальних парків – найближче успішне майбутнє територіальних громад», - Олег Синєгубов

Одним з ефективних інструментів залучення інвестицій у Полтавський регіон є створення на її території індустріальних парків. Про перспективи залучення інвестицій в громади та шляхи розбудови індустріальних парків  говорили сьогодні, 13 грудня, на апаратній нараді у голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова.

19:47 14.12.2021

124 протоколи про адміністративне правопорушення та 22 приписи щодо усунення порушень вимог санітарного законодавства – результати рейдів у Кременчуці

Спеціалісти Кременчуцького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області продовжують позапланові та комісійні перевірки, пов’язані з попередженням поширення коронавірусної хвороби.

19:46 14.12.2021

Громади й розробники отримали рекомендації щодо створення комплексних планів розвитку територій громад

На конференції громад «Просторове планування розвитку територій», яка відбулася за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), представили перший в Україні досвід із розробки комплексних планів просторового розвитку громад відповідно до нового законодавства.

19:41 14.12.2021

У селі Великі Кринки відбулася подія історичної ваги - відкрили пам’ятний знак землякам-ліквідаторам  наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

У селі Великі Кринки відбулася подія історичної ваги - відкрили пам’ятний знак землякам-ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

У день вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, який щорічно відзначається 14 грудня, збулась нарешті давня мрія усіх, хто прагнув бачити пам’ятник людям за їх героїчний подвиг в ім’я життя нинішніх і прийдешніх поколінь, особисту мужність і самопожертву, для вшанування почесних людей Кринківського осередку, які, ризикуючи власним здоров’ям і життям, стали супроти розбурханої атомної стихії, захищали світ від наймасштабнішої техногенної катастрофи на Чорнобильській АЕС.

19:32 14.12.2021

Пам'ятаємо про Чорнобиль, вшановуємо ліквідаторів аварії

14 грудня – День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС. Аварія, що сталася на атомній електростанції в квітні 1986 року, залишається найдраматичнішою та найважчою за своїми наслідками катастрофою в історії України. Вона і зараз впливає на життя мільйонів людей. Її масштаби могли б бути незрівнянно більшими, якби не мужність і самопожертва сотень тисяч учасників ліквідації наслідків аварії. Ризикуючи своїм життям та здоров'ям, вони виконали свій обов'язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації.

15:56 14.12.2021