Про ускладнення погодних умов

За інформацією Полтавського обласного центру з гідрометеорології увечері 8 грудня та протягом доби 9 грудня по Полтавській області та м. Полтава очікується туман, видимість 200-500м. (1 рівень небезпечності - жовтий).

16:23 08.12.2021

Владнайте всі справи з держпослугами до Нового року – скористайтесь Гідом

Святковий період – час великих планів та здійснення бажань. Придбати житло, відкрити новий бізнес чи підготуватися до поповнення в сім’ї. Ці серйозні зміни пов'язані не лише з радощами, але й з оформленням документів, поданням заяв та звернень.

13:21 08.12.2021

Триває робота над формуванням спроможної освітньої мережі громади

Третього грудня  працювала  робоча група по  формуванню спроможної освітньої мережі  Глобинської міської ради в оновленому складі. У засіданні робочої групи взяли участь секретар міської ради Олександр Феденко, запрошені керівники освітніх закладів. Очільник громади Станіслав Джусь і заступник міського голови Інна Авраменко акцентували увагу присутніх на пріоритетних напрямках у розбудові освітньої галузі громади. А це: розробка стратегії, фінансова автономія закладів, реорганізація позашкільної освіти, підвищення ефективності діяльності центру професійного розвитку педагогічних працівників та ін.

11:10 07.12.2021

Молодь повторила результат ветеранів

4 грудня 2021 року у смт. Нові Санжари проводився кубок територіальної організації ГО «ВФСТ «Колос»» у Полтавській області з волейболу серед чоловічих команд.

10:41 07.12.2021

Українська хустка – окраса, символ, оберіг

Хустка. Хусточка. Хустина. Українська хустка – дівоча і жіноча прикраса, яку з давніх- давен носили українські жінки. За Михайлом Грушевським, хустка відома ще з часів Київської Русі.

09:50 07.12.2021

Послуги для людей з інвалідністю на Гіді

Щороку 3 грудня світ відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. Ця дата привертає увагу до важливості безбар’єрності.  Усе про державні послуги для людей з інвалідністю, допомогу від держави та шляхи отримання знає Гід з державних послуг.

17:02 06.12.2021