В громаді продовжується ремонт доріг

Тепла осіння погода першої половини вересня сприяє успішному проведенню ремонту доріг. На своєму серпневому зібранні міські депутати доповнили План соціально-економічного розвитку Глобинської міської територіальної громади на 2018 рік новими об’єктами з ремонту доріг.

14:22 17.09.2018

Оголошення

Виконком Глобинської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу соціально-економічного розвитку, інвестицій та енергоменеджменту виконавчого комітету Глобинської міської ради (до обов’язків за посадою входять функції енергоменеджера).

15:02 14.09.2018

Про наявність безкоштовної путівки до Українського дитячого центру «Молода гвардія» (м. Одеса)

Відділ культури, спорту, сім’ї та молоді виконавчого комітету Глобинської міської ради повідомляє про наявність 1 безкоштовної путівки до Українського дитячого центру «Молода гвардія» (м. Одеса).

11:50 12.09.2018

Оздоровча кампанія 2018 року

Одним із найважливіших напрямків діяльності Глобинської міської ради  в забезпеченні соціального захисту дитинства, турботі про здоров’я дітей є реалізація конституційного права дітей на оздоровлення та відпочинок, що здійснюється відповідно до  вимог Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», обласної програми оздоровлення та відпочинку дітей на період 2015-2019 років та міської програми оздоровлення та відпочинку дітей  на 2016-2019 роки.  Цьогоріч на оздоровчу кампанію витрачено 648,035 тис.грн. коштів міського бюджету.

11:14 10.09.2018

ОГОЛОШЕННЯ

Керуючись п.8  ст.46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” скликаю 39 сесію Глобинської міської ради І скликання 19 вересня 2018 року о 10.00 в залі засідань Глобинської районної ради.

10:24 07.09.2018

До країни знань мандруємо з книжками

До нового навчального року бібліотекар Бабичівської сільської бібліотеки Тамара Гладирь організувала для першокласників місцевої школи книжково-ілюстративну виставку «Вересень до школи з книжками іде» та провела бесіду «До країни знань мандруємо з книжками». Діти разом зі своїм класоводом Тамарою Коноваленко ознайомилися з низкою новеньких книг із серії «Дитяча енциклопедія», які будуть чудовими помічниками для школярів протягом усього навчального року.

10:21 07.09.2018

Шановні жителі Глобинської громади!

До повноважень Глобинської міської ради належить здійснення контролю за додержанням законодавства про працю з питань своєчасної та у повному обсязі  оплати праці, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та оформлення трудових відносин.

10:16 07.09.2018

Оголошення про конкурс  на заміщення вакантної посади директора

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора

Відділ освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Глобинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 3 Глобинської міської ради Полтавської області.

13:31 05.09.2018

Впевнений старт або Разом до Нової української школи

Початок нового навчального року, здавалося б, звичайна щорічна подія, але для вчителів та учнів цей  день осені постає в пам’яті відлунням першого шкільного дзвоника і початком сходження до вершин країни Знань.

16:50 03.09.2018