Буде відремонтовано більшу кількість доріг

Саме таке рішення прийняли депутати Глобинської міської ради  під часи роботи чергової сесії в серпні 2018 року. Це стало можливим за рахунок перерозподілу асигнувань міського бюджету, зменшивши видатки на оплату послуг (крім комунальних) та збільшивши   їх на "утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету".

16:24 28.08.2018

Змагалися найсильніші

24 серпня з нагоди Дня Незалежності та Дня громади у м. Глобине пройшов щорічний відкритий турнір на Кубок Глобинської громади POWER SHOW, в якому взяли участь більше 30 учасників .

12:29 28.08.2018

Дякуємо всім, хто долучився до святкових заходів

24 серпня Глобинська громада відсвяткувала 27-му річницю незалежності України та 3-ю річницю від дня створення. Наші земляки, працівники підприємств, установ та організацій підтвердили свою любов до громади, її  жителів, історії, культури та традицій своєю участю та особистим внеском у проведення святкових заходів.

15:15 27.08.2018

27-му річницю Незалежності України та День громади відсвяткували у Глобиному

Велелюдно було у центрі Глобиного 24 серпня. Сотні мешканців громади зібралися цього дня, аби разом відсвяткувати 27-у річницю Незалежності України та 3-ю річницю створення Глобинської об’єднаної територіальної громади.

14:59 24.08.2018

Оголошення

Виконком Глобинської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Глобинської міської ради.

16:02 23.08.2018

Звільнення працівника: право та законодавчі гарантії

Держава гарантує працездатним громадянам вільний вибір трудової діяльності. Таким чином, громадянам гарантується, як право обирати місце праці,  так і його зміну, відповідно до своїх уподобань, професійних навиків та потреб.

15:19 22.08.2018