Відбулися громадські слухання

26 червня 2018 року під головуванням очільника громади Станіслава Джуся в залі засідань міської ради відбулися анонсовані раніше громадські слухання з питання мережі комунальних закладів первинної медичної допомоги у Глобинській громаді, участь у яких взяли більше 30 жителів громади.

09:33 02.07.2018

Вітання від міського голови

Щиро вітаю вас із визначним державним святом — Днем Конституції України, основним законом держави, який не лише закріплює засади незалежності та суверенітету,  а й гарантує демократичні права та свободи громадян. Саме ці фундаментальні цінності кращі сини та доньки Батьківщини сьогодні захищають від ворожих зазіхань ціною власного життя та здоров’я.

09:02 27.06.2018

Про стан забезпечення соціальними гарантіями жителів громади

З метою підвищення ефективності соціального забезпечення жителів Глобинської територіальної громади, соціальної підтримки, вирішення проблем матеріально-технічного, соціально-побутового, культурно-масового характеру, здійснення заходів, спрямованих на надання адресної підтримки незахищених верств населення, пільгової категорії та інших, рішенням сьомої сесії першого скликання №227 від 14 квітня 2016 року затверджено міську Програму «Соціальний захист» на 2016-2020 роки.

16:49 26.06.2018

Оголошення

28 червня 2018 року в селі Опришки відбудеться відкритий турнір з пляжного волейболу на кубок міського голови та відкриття спортивного майданчика для пляжного волейболу. В турнірі братимуть участь 6 команд.

15:40 26.06.2018

Безкорислива праця з користю для суспільства

З прийняттям у 2015 році Закону України «Про пробацію» відбувається активне впровадження принципово нової системи заходів кримінально-виховного характеру, що має демократичне підґрунтя.

14:54 26.06.2018

До відома суб’єктів господарювання та фізичних осіб!

Повідомляємо Вам, що ставки туристичного збору, затверджені рішенням четвертої сесії  першого скликання Глобинської міської ради  за №9  від 12.01.2016 року  «Про затвердження Положення про туристичний збір на території Глобинської міської ради» діють на території Глобинської об’єднаної територіальної громади з 1 січня 2016 року без зазначення терміну дії.

13:55 26.06.2018