Дата: від до Скинути

Повідомлення про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території

На виконання рішення тридцять четвертої сесії першого скликання № 262 від 11.04.2018 року «Про розроблення детального плану території по вулиці Центральній, 122, м. Глобине, Полтавської області, для будівництва Свято-Миколаївського храму Української Православної Церкви Київського патріархату», виконавчий комітет Глобинської міської ради повідомляє про початок процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення зазначеного детального плану території.

15:22 13.06.2018

Про порядок працевлаштування

Статтею 43 Конституції України передбачено, що кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується. При цьому держава створює умови для повного здійснення громадянами права на працю, гарантує рівні можливості у виборі професії та роду трудової діяльності, реалізовує програми професійно-технічного навчання, підготовки і перепідготовки кадрів відповідно до суспільних потреб.

10:26 11.06.2018

Розширено сферу адмінпослуг

7 червня 2018 року між Глобинською громадою  в особі міського голови Станіслава  Джуся та Головним управління Держгеокадастру у Полтавській області, яке представляв начальник Вадим Чувпило  було укладено угоду про організацію надання адміністративних послуг з реалізації державної політики у сфері земельних відносин. Цією угодою розширено сферу адміністративних послуг, які  надаватимуться Глобинським міським Центром надання адміністративних послуг  жителям Глобинської громади.

16:07 08.06.2018

Розпорядження

Керуючись п.8 ст.42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” скликаю 36 сесію Глобинської міської ради І скликання 20 червня 2018 року о 10.00 в залі засідань Глобинської міської ради.

15:44 08.06.2018

На службу до комунального господарства Глобинської ОТГ приходять нові сучасні технології очистки каналізаційних стічних вод

5 червня 2018 року робоча група під керівництвом заступника міського голови Олександра Артюшенка, у складі головного інженера КП «Глобинське» Анатолія Назаренка, начальника відділу розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Сергія Пономарьова та начальника відділу містобудування, архітектури та капітального будівництва Сергія Гапченка здійснила огляд стану виконання робіт з реконструкції очисних каналізаційних споруд, продуктивністю 400 м куб./добу, по вулиці Космонавтів м.Глобине.

17:53 07.06.2018

З 4 квітня змінилися правила забою тварин

Повідомляємо, що 04 квітня 2018 р. набули чинності зміни до Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», у тому числі щодо забою тварин.

13:41 07.06.2018

Змінилась електронна адреса відділу ЦНАП

Доводимо до вашого відома, що електронна адреса відділу "Центр надання адміністративних послуг" виконавчого комітету Глобинської міської ради змінилася з cnap.globino.mr@ukr.net на cnap@globynska-gromada.gov.ua. Прохання вісі листи надсилати на нову електронну адресу.

09:23 06.06.2018

До відома споживачів послуг з водопостачання і водовідведення на території Глобинської громади!

КП "Глобинське" оголосило про намір підвищення тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення. Для ознайомлення та отримання пропозицій публікуємо текст оголошення КП «Глобинське» про намір здійснити зміну тарифів на послуги водопостачання та водовідведення для всіх категорій споживачів та проект рішення сесії міської ради з цього питання.

15:52 05.06.2018

Веселковий світ дитинства

У перший день літа ми традиційно відзначили Міжнародний день захисту дітей. Це одне з найдавніших міжнародних свят. Рішення про його проведення було ухвалено Міжнародною демократичною федерацією жінок у 1949 році.

15:51 04.06.2018

Казкові миттєвості  в Пирогівському  дитячому садочку

Казкові миттєвості в Пирогівському дитячому садочку

Дитинства миті золоті… Вони прекрасні мають бути повсякчас.  З трепетним поетичним словом  та солодкими подаруночками  в День захисту  дітей завітала бібліотекар сільської бібліотеки Лідія Мацак в Пирогівський дитячий садочок "Казка".

09:28 04.06.2018