Глобинський район, Полтавська область

Дата створення: 14:56 19.12.2017

Свято інтелекту, гідності, таланту

Дата створення: 15:36 18.12.2017

Днями в актовій залі Глобинської гімназії №1 ім. В.Є. Курченка відбулася офіційна зустріч міського голови Станіслава Джуся з обдарованими  учнями шкіл та гімназій, переможцями міжнародних, всеукраїнських, обласних конкурсів та олімпіад. Почесними гостями були успішні люди Глобинської громади: вчитель біології Глобинської гімназії, Заслужений Учитель України Микола Скляр, почесний громадянин міста, Заслужений працівник промисловості України Юрій Мацак, тренер Глобинської районної спортивної школи Геннадій Тарасенко.

Відбулося чергове засідання виконкому

Дата створення: 10:34 15.12.2017

Чорнобиль не має минулого часу

Дата створення: 17:48 14.12.2017

Сьогодні у залі засідань відбулася зустріч із ліквідаторами наслідків аварії на ЧАЕС – людьми, які ціною власного життя і здоров'я змогли здолати страшну трагедію ХХ століття, що сталася 26 квітня 1986 року. Ця пам'ятна дата - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС,  затверджена указом Президента України 10 листопада 2006 року.

Представники Глобинської ОТГ - учасники форуму

Дата створення: 19:31 13.12.2017

12 грудня 2017 року у Полтавському юридичному інституті Харківського національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» проходив перший Міжрегіональний Форум «Взаємодія громад: можливості, виклики, технології».

Безпека пішоходів в центрі уваги

Дата створення: 17:09 13.12.2017

Зима 2017 року дозволила будівельникам продовжити роботи по облаштуванню тротуару по вул. Заводській. На даний час вже підготовлена основа для укладання тротуарних плит, встановлені поребрики та розпочато роботи з укладання бетонних плит майбутнього тротуару.

Придбано новий автомобіль

Дата створення: 16:45 12.12.2017

Керівництво та депутати Глобинської міської ради постійно приділяють увагу зміцненню матеріально технічної бази комунального господарства «Глобинське». Це і придбання спеціальної сучасної техніки,  тракторів,  відповідного технічного  обладнання для  покращення   якості надання послуг жителям громади.

ПІДСУМКИ ФУТБОЛЬНОГО СЕЗОНУ

Дата створення: 16:05 12.12.2017

Закінчився  футбольний чемпіонат Полтавської області серед команд першої ліги. Турнір проходив за двоколовою системою  в період з квітня по листопад місяці. Учасники змагань були розподілені на дві підгрупи  «А» та «Б» за територіальним принципом  кожна команда приймала участь у іграх основним та юнацьким складами.