Дата: від до Скинути

Затверджено перелік топонімів (вулиць, провулків, тупиків) Глобинської міської територіальної громади у новій редакції

Повідомляємо, що рішенням Глобинської міської ради VIII скликання від 25 січня 2024 року № 16 внесено зміни до рішення Глобинської міської ради VIII скликання від 05 вересня 2023 року № 966 «Про перейменування топонімів Глобинської міської територіальної громади».

11:25 12.02.2024

Легалізація заробітної плати та зайнятості

Актуальною проблемою сфери трудових відносин є легалізація виплати заробітної плати та зайнятості, яка безпосередньо впливає на здійснення страхових виплат та надання соціальних послуг, пенсійне забезпечення працівників та наповнення бюджетів усіх рівнів.

09:46 12.02.2024

Бережемо пам'ять про славну землячку

Сьогодні, 9 лютого, минають 19-ті роковини з дня смерті видатної доньки Глобинщини – Героя України, повного кавалера ордена княгині Ольги, лауреата Державної премії імені Т.Г.Шевченка, народної артистки України Раїси Панасівни Кириченко.

14:43 09.02.2024

Безоплатна англійська для дітей зі школою All Right у програмі Future Perfect

Віднедавна до мовної програми Future Perfect долучилася онлайн-школа All Right. Українські діти від 4 до 12 років отримають безоплатний доступ до навчання на 2 роки. А батьки зможуть подбати про знання англійської для своїх дітей.

13:49 09.02.2024

Якщо ви відкриті до нового та прагнете якомога швидше працевлаштуватися – ловіть свій шанс!

Просто зараз ДНЗ "Полтавський центр професійно-технічної освіти" Державної служби зайнятості в рамках реалізації проєкту «Skills4Recovery-Швидкий шлях до працевлаштування» приймає заявки бажаючих долучитися до безоплатного навчання за професіями «Швачка», «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» та освітньою програмою «Особливості монтажу та експлуатації сонячних панелей».

13:46 09.02.2024

Увага! Тимчасово змінено графік та схему руху автобуса на міському маршруті № 4

Шановні мешканці міста, зверніть увагу, що на період з 12 лютого по 03 березня 2024 року до графіка руху на автобусному маршруті №4 внесено зміни. Змінено й схему руху автобуса на цьому маршруті.

10:47 09.02.2024

Нова послуга в Дії: знаходьте найближче укриття в кілька кліків

Відтепер у застосунку Дія можна в кілька кліків знайти найближче укриття, переглянути про нього інформацію та прокласти маршрут. Так українці зможуть швидко знаходити безпечне та зручне місце під час повітряних тривог.

15:42 08.02.2024

Гімназисти навчалися енергозбереженню та розумному споживанню

У рамках «Днів сталої енергії в муніципалітетах», покликаних спонукати населення замислитися над перспективами виробництва і споживання енергії не лише вдома, а й у місті, регіоні, країні та світі, у Глобинській гімназії № 4 імені заслуженого агронома України Ганни Андрієнко - філії Глобинського ліцею № 5 8 лютого відбулися тематичні заходи. До участі в них долучилися начальник відділу соціально-економічного розвитку, інвестицій та енергоменеджменту виконовчого комітету міської ради Богдан Рибалко та провідний спеціаліст відділу В’ячеслав Шайнога.

15:38 08.02.2024