Громадські слухання

22:18 23.02.2024

Вшануймо пам’ять загиблих захисників!

Завтра, 24 лютого, буде два роки, як російська федерація розпочала повномасштабне вторгнення на територію нашої держави. І цими ж лютневими днями, але 10 років тому, почалися воєнні дії росії проти України. Тоді ворог окупував Автономну Республіку Крим і Севастополь, окремі райони Донецької та Луганської областей.

10:15 23.02.2024

До уваги внутрішньо переміщених осіб!

Нещодавно Уряд прийняв постанову, якою вніс зміни до Порядку призначення допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам та Порядку призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

16:24 22.02.2024

Працювала Координаційна група

22 лютого відбулося засідання Координаційної групи з визначення потреб населення у соціальних послугах Глобинської міської територіальної громади під час дії на території України надзвичайного або воєнного стану. Координаційна група була утворена відповідно до Порядку визначення потреб населення адміністративно-територіальної одиниці/територіальної громади у соціальних послугах, затвердженого Наказом Міністерства соціальної політики України від 19.04.2023 №130-Н.

15:30 22.02.2024

ОГОЛОШЕННЯ щодо сплати податкового боргу

Фінансовий відділ виконавчого комітету Глобинської міської ради повідомляє, що станом на 01.02.2024, за даними Головного управління ДПС у Полтавській області по платниках податків обліковується податковий борг на загальну суму 3 092 068,66 грн.

16:44 20.02.2024

Сьогодні - 10-та річниця подвигу Героїв Небесної Сотні

20 лютого Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні. Вдесяте в умовах війни з росією. Цьогоріч - під гаслом «Залишаємося гідними своїх героїв», тим самим пошановуючи всіх, хто загинув під час Революції Гідності у боротьбі за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє України, та завдяки кому було змінено перебіг історії нашої держави.

08:19 20.02.2024